Slider

3 x VIDEO: Dealers OPL na internetu – 5. zločinec – Praha. Tento pán je na trhu už 15 let a na pervitinu se nechal souložit i zdarma od všech mladých – kdo na něho vlezli. Toto je 1. inkubátor, kterého jsem rozpoznal, co to s nimi dělá v jejich mozku

Pseudonymizace ONDYS

tohoto pána si pamatuji ještě, jako malé tlusté škaredé káčátko v jednom gay klubu na Moravě, kam pravidelně docházel před 20 roky.

Pak sem ho ztratil z očí, a když jsem ho po 5 letech znovu potkal v Praze, byl z něho krásný, štíhlý frajer, kterého jste tenkrát souložili i Vy možná.

Už v této době byl známý prostitut v Praze, který současně se službami – prodával pervitin tak minimálně 10 gramů denně.

Sám ho vždy hojně užíval – a z něho si postupem času vypracoval takovou skvělou postavu – a ty buchtičky na břiše ze cvičení nemá – tomu věřte.

Ještě, když byl mladší, zadlužil ho jeho partner, a pak ho odkopnul a mu zustaly nějaké firmy a dluhy a šetřila to policie, ale dostal se z toho.

I proto se začal věnovat prostituci a prodeji pervitnu – sám byl od počátku ve veliké závislosti, při které si často nechal souložit zadek od hodně mladých kluků pro svou vlastní sobeckou rozkoš. Někdy jich měl i 7 různých v týdnu, každý večer jiného.

Řekl bych dokonce, že toto je jeden z prvních průkopníků CHEMSEX v Praze, kolik to naučil lidí a od kolika se nechal souložit – vždy bez kondomu upozorňuji a všem říká to, –  co mě dnes v komunikaci – 25.6.2022 – že je pořád zdravý. Tento pán je na 99 % HIV, –  a tedy nesděluje svůj zdravotní statut viz komunikace níže, – kdy lže o tom, – že je zdravý i na přímou položenou otázku. Otázka, zda by to nemohla být „příprava možná i těžkého ublížení na zdraví“.

Několik let měl byt kousek od Florence – kde denně se k němu sjížděly gay smažky z celé Prahy u něj bezpečně v bytě nakoupit. Ráno vstával kolem 11 hodiny, navštívil svého vařiče, nakoupil a doma potom rozprodával s rabatem tak 5.000 Kč denně pouze za materiál. Pamatuji si, když jsem ho byl jednou navštívit v to skladišti harampadí, kterému říkal – byt –  jak měl doma stovky kusů parfémů, deodorantů a jiné kosmetiky, které mu zlodějíčci směňovali i za špetku pervitinu. Odpoledne nebo večer mu buď kamarádi za pervitin dohodili nějakého mladého kluka, co mu dělal dobře zezadu – a nebo měl klienta – dříve se opravdu řadil mezi špičku gay prostitutů v Praze. Jeho služby skutečně v minulosti stály kolem těch 7 tis Kč na noc, ale dnes, že má drzost vypustit něco podobného – z jeho pračky na čuráky, – se opravdu divím a je vidno, že už dávno ztratil soudnost o své ceně nebo hodnotě – za tak použité zboží – řekl bych až – radioaktivní.

Už v roce 2011, kdy sem s ním byl seznámen poprvé – měl tablet – kde měl uloženo už v té době 1000 kontaktů, co s nimi prý měl sex – dokážete si představit, kolik jich mohlo být dodnes?

Jelikož denně pravidelně fetoval, místo jídla požíval jenom jogurty, chodil často do solárka a do toho trošku cvičil na PlayStation Sport u televize – měl skutečně luxusní tělo i zadek, –  a proto byl úspěšný, každý ho chtěl souložit a vydělal, jako prostitut stovky tisíc korun za placený sex s ním. Jeho klienti byli často i bohatí cizinci a zvali si ho i na objednávku nebo na sex gruppen párty, jako rozkuřovačku pro všechny za pár drobných.

Všeobecně, ale o něm je známo, že jako všichni uživatelé pervitinu, nepoužíval na sex kondom a nechal si od všech stříkat ejakulát do zadku – včetně černochů, arabu a jiné pakáže, takže je vyloučeno, aby byl za ty tisíce osob, co se jim prodal za peníze – zdravý. Ale pokud to tvrdí – může být ještě neléčený –  a to potom může lítat opravdu ve velikých náložích viru.

ONDYS s tímto prostitutem prý soloužil mi osobně – řekl jeden z nich ještě v roce 2021 zdarma – někde na hotelu v Praze

Navíc jen značným uživatelem GHB v kombinaci s tím pervitinem, –  a to je dle mého soudu příčinou poškození mozku v oblasti sexu, kdy se člověk stává nebezpečným deviantem, který se cítí – jako živá nádoba na semeno (v odborném termínu Skládka mrdky) – kdy v těch různých ejakulátech například po sobě jdoucích za jeden večer – nechá tyto partnery v tomto máchat – aniž by něco věděli – a on v tom stavu pervitinu a GHB z toho cítí neskutečné uspokojení – že je jako živá nádoba, nechá vymáčet v cizím ejakulátu, ve kterém klidně mohou být viry neléčeného HIV nebo Syfylisu. O inkubátorech a jejich znacích, –  jako pachatelů sériové trestné činnosti si budeme povídat detailněji později.

Pokud nemá GHB – už mu nefunguje chuť na sex na pervitinu. Často se ale stává, že se tím GHB při sexu předávkuje a usne Vám během toho, co se na něm budete dřít a jemu sobečkovi dělat dobře – do jeho promiskuitní sobecké díry.

V textu níže čtete, že nabízí služby, jako versatilní v análu, zapomeňte na to, že bude mít erekci, jemu už dlouho nestojí při sexu ocas a dopadlo by to tak, že byste mu zaplatil 7000 Kč za tu noc – 1500 Kč za materiál ze kterého by Vám sežral půlku – v tu chvíli by mu klesl penis (malá velikost stejně) a najednou by vám řekl, že může být jen pasivní a máte začít tedy, pokud chcete nějaký sex, dělat dobře zezadu Vy jemu. Pokud by si dal to GHB, jakože by ho měl nachystané v džusu na stole, abyste to nepoznali, hrozí, že Vám usne na více než půl noci a Vy buď budete souložit mrtvolu v jeho podání – nebo si nad ním budete za 7 tis Kč – honit penis. Ráno Vás nekompromisně s příchodem světla vyhodí už ve 4 hodiny, určítě ne v 8, jak jste požadoval.

Víte, že když si dá kombinaci pervitin – GHB – je mu úplně jedno – kdo ho souloží?

Za ty roky v sobě vypěstoval závislost na pervitinu – GHB – a sexu takovou, že jednotlivě sami o sobě nefungují –  a to je darda taková do té hlavy, pokud je to opakovaně – 15 let – tak v tom stavu je Vám úplně jedno kdo Vás – jaký klient souloží. To myšlení se naopak změní tak – že čím je to větší obluda – tím Vás to vzrušuje se nechat od něho poškodit – například mutovat jeho neléčenou náloží HIV – opravdu, tihle nejhorší na to myslí při té prostituci,

ale obecně –  i ti, co se neprodávají a používají stejnou kombinaci OPL na sex pervitin + GHB  – nad 2 roky –

se takto v prožívání v tom ovlivnění a probíhajícím nechráněném sexu

– nejvíce psychicky uspokojí – navíc s rizikovým partnerem –

oni si navzájem neříkají, že jsou HIV – to si lžou hrdě do očí, že berou PreP, a že sou zdraví.

Nebo mi jednou řekl jeden Inkubator – „jednička“ –  hrdě do očí v klubu ALCATRAZ – „že, kdo šuká bez gumy, automaticky je nepsané pravidlo, že je HIV.“

NE, platí – že pokud jste HIV, říkáte pokaždé před stykem – bez kondomu – otázka je felace – tam si myslím, že musíte, když je bez kondomu též uvést zdravotní statut. 

Tyto představy v té kombinované závislosti  s možným – až deviačním poškozením mozku

– ubližovat, ale i si nechat ubližovat – přenášením virových náloží čehokoliv v sobě, jako „živých – nádobách –  „inkubátorech“

– pro zachování života v tom viru  –  jako Inkubatory (Skladky „živé – radioaktivní – mrdky“)

V ČR pojem poměrně neznámý, ale buďme rádi, že tu nemáme podniky typu LAB-oratory – v Berlíně – tam se to zvládnout nedá v opatřeních, ale u nás díky jejich represím lze docílit toho, že ostatní omezí činnost pro strach – že je nově bude umět Policie zacílit a odsoudit.

Fronta do – HIV – BIOHAZARDMEN – LAB.orathory – v Berlíně, kde spolu souloží naráz až 500 HIV z celé Evropy.

„Jednička“ – tam jezdí s kamarády také často. 

Zde ukázka s pžesměrováním kliknutím na fotku – že 500 HIV souložících na jednom místě na chems – je docela v Německu – celkem normální záležitost.

Vidíte? Má zaplaceny TOP 1 pozice na inzertní služby – On nabízí služby – pokud má ceny 7 tis Kč stále za noc a nekompromisně na nich trvá – vyplatí se mu do tohoto portálu pustit třeba i 3 tis Kč měsíčně za to místo TOP 1. 

Vidíte, jak tam má napsáno – zdraví a diskrétnost? Jestli je zdravý to nevím, – ale HIV je na 99 %

Určitě bych si od něho nenechal dělat felaci – v ústech může mít akutní vřed syfilisu, jak kouří ty zákazníky z třetích zemí a Araby. V krku nebo análu bych čekal u něj i lidský papilomavirus – takže opravdu opatrně. Vzhledem k tomu, jak je v poslední době enormně vyschlý čím dál vic, měl bych podezření i na žloutenku – toto myslím smrtelně vážně – on se nechá často souložit jedinci, se si pervitin střílí do žíly několik let a ti jsou nosiči žloutenky velice pravděpodobní, protože spousta z nich si mezi sebou půjčují jehly nebo je nemění. Všeobecně chemsex jsou velice rádi souloženi aktivními jedinci, kteří se před nimi střelí do oběhu, i když oni sami si dají jen nosem, a to z toho důvodu, že v tom stavu jsou ti střelení mnohem dominantější, živočišnější a sexuálně výkonnější, než kdokoliv ostatní.

ONDYS se zná se všemi velkými dealery pervitinu v Praze na ChemSex a v případě nouze od vařičů aktuálně mezi sebou velkoobchodně nakupují materiál. Má několik zrojů vařičů a umí sehnat opravdu dobrý pervitin, který odpovídá ceně 1500 Kč, co mi nabídl do komunikace níže. Mezi podobnými zločinci CHEMSEX v Praze je poměrně uznávaný a všichni o něm ví, jak je promiskuitní, protože oni mezi sebou i tito už kdysi dávno souložili a je možné, že někteří ti, co se prodejem parna na sex začali živit i oni – se kdysi dávno na tom poprvé vyspali právě s ONDYSEM. Dokonce si ho koupil na sex i majitel klubu ALCATRAZ již zavřeného – o kterém budu psát exklusivní článek, který bude mírně zpoplatněný za informace, které  Vám nikdo jiný neřekne.

V inzerátech dole lže, že je mu 30 – ve skutečnosti mu bude okolo 36 – 38 let, a to je věk, kdy si za sex říci 7000 Kč – v jeho případě nestojící erekce nebo i 5. tisíci zásunů do jeho análu osob před Vámi – si říct rozhodně nemůže.

Vzhledem k poloze umístění jeho privatu – a bydliště majitele klubu Factory ve stejné ulici – je velice pravděpodobné, že od něj nakupuje pervitin za 1200 Kč gram – když nemá – a nebo jeho GHB. Vůbec bych se nedivil, kdyby mu VOLOĎA (pseudonymizace) dlouhodobě pronajal i svůj druhý byt v suterénu, kde sám má nahoře  –  byt za 12 mil Kč – 3 plus 1 na míru zařízení – pro GRUPPEN SEX a prodej OPL i maloobchodně 2 – 3 x týdně posledních 8 let. Nedivil bych se, kdyby v tom bytě i skrytě ty GRUPPEN SEX nahrával a umisťoval si na placené servery v zahraničí – že v tom obývacím pokoji má skryté kamery – tím sem ji jistý ale 100 %. Více info se dozvíte v tomto zpoplatněném článku.

Podívejte se, jak nemá strach na 2 větu s člověkem, o kterém vůbec nic neví, ze začít bavit o tom, že zprostředkuje na sex gram pervitinu. Z toho vidíte, jak už v druhém případě – dealeři na internetu nemají vůbec strach z toho, že by je Policie ČR odhalila v takovém systému prodeje na amaterech, protože – ta se zde opravdu do nedávna vůbec nevyskytovala – a jelikož takto přes tuto aplikaci prodává několik let a nikdy se mu nic nestalo – ztratil strach z toho, – že by zde mohl být vůbec odhalený – a že tato komunikace je PŘÍMÝM důkazem, že prodává pervitin – a že tvrdí, že není HIV, – písemný důkaz zaznamenaný do skriptu, – který díky jeho IP adrese – lze směřovat k jeho určitelné osobě a skutečné totožnosti, a tedy i možnosti trestního stíhání, kdyby s tím, ale někdo něco dělal a požádal provozovatele této seznamky, aby vydal kompletní všechny jeho komunikace od roku 2018, kdy si založil tento profil – a že jich tam těch podobných prodejů bude stovky, jako důkazních materiálů a u všech budou v těch vláken zpráv telefony, adresy, IP adresy, RZ aut a vše co by mohlo vést k dohledatelným svědkům, kteří by mohli svědčit i několik let zpětně – proti němu. Výhodou tohoto starého skriptu je fakt, že umí vyvolat všechny zprávy ve schránce uživatele provozovatel tohoto webu, a POZOR – i ty smazané, co jako uživatel odstraníte se své administrace. To umí i Iboys, ale bohužel GRINDR je v tomto nedohledatelný.

Jak píše níže – bydli nyní u Lipanské  ulice, kde bydlí shodou okolností i majitel klubu Factory, který je velkoprodejcem pervitinu v Praze a největším prodejcem GHB v ČR, takže k němu pro velkoobchodní nákupy to má opravdu blízko. O něm bude rovněž samostatný – mírně zpoplatněný – kdo bude chtít – článek plný exklusivních informací, které se jen tak nikde nedozvíte.

Malá rada na závěr

ONDYSOVI se vyhněte obloukem –  bylo v něm napuštěno tolik ejakulátů za posledních 15 let, že jeho DNA a Bůh ví, co ještě od něj přijmout nechcete a upřímně, to jste tak zoufalý, že byste chtěl si užívat na někom – koho ho měl v Praze skoro každý? Od té doby, co byl zavřený na 6 měsíců ve Švýcarsku za pašování GHB přes letiště (vezl si to tam pro svou potřebu, ne na tom vydělávat), když se vrátil cca v roce 2018 – se opravdu zbláznil a vzhledem k tomu, jak ještě dnes lže o tom zdraví nebo i věku – může být pro Vás vstupenkou na hodně nepříjemných problémů. Materiál od něj nekupujte, doufám, že ho nyní Policie brzy zadokumentuje a potrestá tak, jak si za těch 15 let právem zaslouží. Jeho rozsah je vzhledem k recidivě v několika samostatných trestných činů – včetně možná i těžkých ublížení na zdraví při přenosu pohlavních chorob – 5 – 12 let – 100 %.  Prý už snad byl nedávno oznámen, ale zatím s ním nikdo nic neudělal – když dnes 25.6.2022 ještě za 1500 Kč nabízí na sociální síti amateri com – GRAM pervitinu k prodeji na placený chemsex.

Můj odhad všech sexuálních styků – 4000 za 15 let. 

Vizitka-ChemSex

Stáhněte si PDF vizitku ZDARMA – od předního mistra grafika v ČR – na LOGA

 

 

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.