Slider

Dneska Vám vysvětlím na 3 příkladech, kdo jsou HIV – INKUBÁTOŘI. Sobečci, – co Vám zatají HIV zdravotní statut, – aby jste jim udělal – dobře zezadu – do jejich análu. Tito kluci jsou 100 % už min 2 – 5 let HIV pozitivní – kdy jezdí i do nejhorších GAY SEX klubů po Praze – i v Evropě

První je vedoucí v Praze obchodního jídelního řetězce – celorepubliková funkce odbornost. 

Je HIV min 5 let. Chodí do Lab.oratory a Alcatraz a Factorylže níže, – že je HIV negativní – ve 4. screenu „příprava těžkého ublížení na zdraví“ – si myslím, – protože má povinnost před stykem sdělit statut a –  on zde dopředu předjímá, – že je zdravý, – takže se nikdo před stykem – už nezeptá.

Vysoce nebezpečný jedinec – aby ho někdo osouložil bez kondomu a vystříkal – a když je HIV, – myslíte, – že je pravda, – že nikdy – nesouložil bez kondomu?????

FOTO 3 roky zpět PRAHA – všichni 4

Pak udělal BLOK a vše zmizelo – veškeré důkazy 

2. ZMRD

je možná ještě dokonce neléčený – a všimněte si, co si píše v profilu – negativní – „další příprava nakažení HIV někoho,“ – já tvrdím..

a tohle se děje každý den v Praze, kdy toto HIV takto o sobě lžou

– abyste je souložil do análu – bez kondomu a vystříkal

– magoři v hlavě, nic jiného – i z CHEMS pro SEX. (již oznámeno tedy prý)

Pak udělal BLOK a vše zmizelo – veškeré důkazy

 

3. HIV ZMRD,

co Vám nesdělí statut, abyste mu na OPL – osouložili anál

je už spíše opice –  než člověk – a přitom to býval tak chytrý kluk, co studoval VŠ UP OL – a pak se odstěhoval řádit do PRAHY, – až ho díky OPL vyhodili ze studia

Standardní rychlá domluva s HIV pozitivním na sex bez kondomu na CHEMS

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

NEBO ČLÁNEK: 

 

Vizitka-ChemSex

Stáhněte si PDF vizitku ZDARMA – od předního mistra grafika v ČR – na LOGA

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.