Slider

RECENZE: KLUB TUNEL Ostrava – jaké to tam bylo – a jaký mám na něj názor?

Fronta do HIV BIOHAZARDMEN – LAB.orathory – v Berlíně, kde spolu souloží naráz až 500 HIV z celé Evropy.

„Jednička“ – tam jezdí s kamarády také často. 

Pokud mám srovnat Club Tunel s kluby v Praze, jako je Factory nebo bývalý Alcatraz – mohu říci, že je nejhorší se všech clubů FETISH v ČR, které jsou stále otevřené.

Majitel je velice obézní pán, který je navíc pedofilní, a to se projevuje i v jeho charakteru.

Vůbec se nedá srovnat s Clubem Beton, který již ukončil svoji činnost před 3 roky.

Interiér klubu není špatný – zázemí je celkem stylové – vybavení na 80 % odpovídá podobným fetish klubům, ale problém je, že tam skoro nikdo nechodí.

Přes týden tam nikdo není, maximálně 2 – 3 lidé tam zabloudí, ale když se majitele před vstupem zeptáte, kolik má návštěvníků – vždy Vám odpoví neurčitě, protože nechce přijít o 170 Kč vlezného. Což je opravdu hodně za to, že tam nakonec budete sedět sami na baru nebo na Vás bude dotírat stařík nad 60 let.

V pátek a v sobotu bývají striktní NAKED párty – tzn., že se při vstupu musíte svléct donaha a buď s kuklou nebo bez kukly – to je na Vás. Majitel sám chodí ve spodním prádle a tričku, aby nebyly vidět jeho bicepsy na břiše obrovské velikosti.

V tu dobu tam je okolo 20 lidí – ale upozorňuji, že se jedná o stálé klienty, kteří se mezi sebou znají už dlouho a sami mezi sebou nic nemají – pouze nadrženě chodí od ničeho k ničemu a honí si to, co jim už dávno nestojí – mezi nohama – věkový průměr těchto lidí je od 40 +.

Občasně tam zabrousí i mladší kluci, ale to je nárazové a nedá se s tím počítat dopředu.

Výjimkou je mladý koktající pedofil 25 let s modrou škoda fabia junior, který společně s majitelem souložili bez kondomu 15 letého prostituta z Ostravy, který všude držel s kondomem za 1500 Kč a bez kondomu + 500 Kč k tomu. Matka alkoholička, co mu nedávala peníze a on místo brigády v Pizerií si vydělával takto – se někomu chlubil, kdo mi k tomu podal zprávu. Ten mladý pedofil je tam každý víkend skoro, tak pokud si myslíte, že ho máte čím zaujmout – můžete v pátek dorazit.

Sex se odehrává buď v kabinkách nebo v zadní části se společnou postelí. Jednou sem se tam byl podívat – kabinky jsou malé, takže soulož maximálně na stojáka a v kleče na 4 nebo – ve stoje – určitě si nelehnete vzhledem k velikosti lavicí v nich – vzadu potom ve společné místnosti byla nějaká soulož starších pardálů, a kolem nich asi 10 masturbujících chlapů, kteří si navzájem přitom sahali na přirození – pokud Vám to stačí k sexuálnímu uspokojení – můžete se v pátek či sobotu přidat.

Občerstvení – vůbec žádné, kromě 1 druhu tyčinek – a arašídů se ani nezkoušejte obsluhy zeptat – prý na to nemá peníze – Cola v plechu 0,3 stojí 45 Kč a pivo taky tak nějak – celkem předražený podnik na to, jakou nabízí úroveň služeb.

Majitel jeden den v týdnu u vchodu nabízí SUKLEM zakázanou KAMAGRU ORAL JELLY – ochucený sáček za 90 Kč – což je celkem dobrá cena a nebo na baru POPPERS – chemický čistič na kožené slingy – má tam obyčejné isopropylnitrite za 300 Kč a nic dalšího nečekejte (lepší výběr naleznete zde).

Nemohu říci, že by se v tomto klubu prodávalo GHB nebo pervitin, jako v pražských klubech Factory a Alcatraz o níchž připravuji exklusivní reportáž jako o MEGA prodejcích OPL v GAY podnicích. Celkem jsem zde byl asi 3 x za 2 roky a nikdy se mi nestalo, že bych zde narazil na sfetované účastníky zájezdu, jako v těchto pražských klubech. Mrdající opičky zde tedy nečekejte. Co sem, ale viděl byl BAREBACK – tedy styk bez kondomů veřejně zde se odehrávající – a tedy pravděpodobně s aktéry HIV, kdy samozřejmě v podobných klubech si nikdo nic nesděluje před stykem a bere se to tam automaticky, jak mi řekla „jednička, o níž rovněž bude exklusivní reportáž.

Jistota zápichu – 20 % pokud to budete riskovat a přijdete sem.

Jistota zaražení do Vašeho análu – 0 – všechno zde jsou pasivky doufající, že je někdo možná i osouloží.

Pokud budete nový v tomto klubu, počítejte s tím, že všichni stálí hosté se na Vás vrhnou a budou Vás pronásledovat. kam se pohnete.

Sling ano – a kolem dostatek laviček – aby ti, co nejsou ve slingu – se mohli ukájet nad tím, jak Vy z někoho z nich souložíte.

Soukromí – pouze v kabinkách na stojáka – jinak dostatek světla, aby bylo vidět do obličeje – kdo – s kým souloží.

Majitel často pod falešnými inzeráty na aplikaci GRINDR nebo AMATERI láká, jako zajímavý profil, že jde do Tunelu, abyste si tam s ním přišli užít – říkám, je to tlustý majitel, který je navíc pedofilní – s tím si moc zábavy neužijete – a když tam dorazíte – žádný krasavec z těch seznamek tam nebude.

Ještě do nedávna majitel na návod toho 25 letého pedofila – dělal od rána JUNG párty se vstupným za 90 Kč – myslím, že tam byl ale vždy sám, a proto od podobných akcí upustil. Je všeobecně známo, že pokud tam příjde kluk do 23 let dvoří se mu a snaží se být vtipný – realita je ale taková, že neustále projíždí seznamky typu amateri a objednává si z nich zajičky za peníze.

Můj závěr?

Nedoporučuji. Zbytečně vyhodíte 170 Kč, nikdo Vás tam pořádně nezaujme, určitě se nevystříkáte a nakonec odejdete o 400 Kč chudčí za 3 piva, co tam budete čekat, že někdo zajímavý přijde – a on nepřijde.

foto stránky tunelclub.cz 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.