Slider

27.8.2022 pátek večer. Jak se na GAY sociální síti snaží někteří jedinci sehnat pervitin?

Je pátek večer, a to je doba, kdy většinou mají lidé před sebou volný víkend.

Jsem ve svém profilu na GAY sociální síti Iboys.cz a připravuji si zde nějaké inzeráty do komerční reklamy.

Najednou mě osloví tento muž.

Vzhledem k tomu, že už se s ním v minulosti komunikoval – ale on to v tuto dobu neví – vím, že mám před sebou zkušeného feťáka a snažím se to tedy z něho dostat – na sklo.

Taky vím, že se jedná o muže, který je na hodně mladé kluky, ale tito o něj většinou nemají zájem, protože je jednoduchý, neatraktivní a neumí se s nimi bavit (všimněte si i počtu pravopisných chyb).

Každý víkend takto někoho loví a snaží se ho získat na jednorázový sex, když vidím, jak každý víkend hledá někoho jiného.

Nechci uvádět, že je pedofilní, protože to nevím jistě (ale jednou jsme o tom mluvili osobně – mám za to) – ale TWINK je označení kluků kolem 15 – 20 let. A čtete v komunikaci, jaké píše, že se mu líbí porno – navíc nerozlišuje orientaci,

což je u pedofilů příznačné – zajímá je jen nezletilý subjekt zpravidla – zejména u sadistických pedofilů je takovému obecně jedno – zda mučený je mladý kluk nebo holka.

Já bych se mu správně ve svém věku – neměl líbit – a překračuji i jeho věkovou hranici v profilu uvedenou – 42 let – ale ve chvíli, – kdy mu nadhodím vějičku, že mám materiál,-  zjevně vidíte, že věk je v tu chvíli pro něj – jen číslo.

Zde Vám, ale názorně chci ukázat, jak je pravda, co sem v minulosti uváděl. Tento muž je skutečně více méně aktivní s těmito mladými kluky, tzn., že análně souloží do zadku on je – a má to vyplněno ve svém profilu priorita – anální sex – aktivní role – zaškrtnuté políčko v sexu preferencí. Ve chvíli ale, kdy si dá na sex pervitin – najednou se – z aktiva stává víceméně pasiv – který v textu podrobně líčí, jak jemu se to bude líbit análně pasivně, –  a jak si to užije – a slibuje Vám, že si to na něm užijete i Vy – jak se Vám to bude líbit na něm skákat.

Pozor – v textu si všimněte, že se mi podřekl, – že už dnes – peří – měl – k večeru – tedy jinými slovy: Je pod vlivem pervitinu

a na gay sociální síti hledá hodně mladého kluka až TWINK – kterého bude souložit – vidíte, že píše, že sex na pervitinu dělá i bez kondomu – nebo, kterého by spíše donutil jeho – protože jemu na metamfetaminu – pravděpodobně nebude držet erekce – aby souložil jeho.

To je podle mě největší ubohost těchto sobečků – mají drzost si napsat do profilu, že jsou aktivní výlučně – ale když dojde najednou na lámání chleba – Vy jste někam dojel na místo – budete Vy nakonec souložit jeho, protože mu najednou nebude stát nebo Vám prostě řekne, že chce být pasivní a nebo nic. Jel jste zbytečně, na něco jste se těšil, a najednou bum bác, budete dělat Robertka nějakému 40 letému zfetovanému chlapovi.

Všimněte si i tu pohodlnost u těchto sobců – Vy jedete někam za ním – ve chvíli, kdy tomuto konkrétně řeknete, že má přijet on – řekne Vám, že on auto nemá, a tím to končí. Vy jedete na místo, odkud si Vás zdálky prohlédne z okna paneláku, kde bydlí – pokud se mu nebudete líbit (a nemáte mu dovést materiál) zablokuje Vás na Whatsap a přestane komunikovat a Vy jste jel zbytečně. Pokud je večer a přijel jste vlakem – nemáte se, jak dostat domů možná.

Vy jedete, Vy dovezete, Vy budete souložit .. On sleze jen z pokoje z gauče možná, pokud se tedy rozhodne Vám otevřít,

 Každý víkend zde nebo na sociální síti Amatéři.com balí někoho jiného zjevně, když se mu nikdo nevrací – a týden, co týden – hledá nového a nového – TWINK.

Určitě není nebezpečný – újma pro Vás bude pouze ta, že místo pasivního análního sexu –  budete muset Vy souložit a použil bych kondom – a jinak Vám nic vážného nehrozí.

Zde tedy pouze ukázka, abyste se podívali, jak v probíhající komunikaci dvou naprosto cizích lidí na gay sociální síti, – se domlouvá, – že za hodinu se sejdete, budete souložit na pervitinu bez kondomu – s úplně cizím člověkem, – kterého jste předtím vůbec neviděli – obličej – pouze poslal 2 fotky svého zadku – myšlen přímo řitní otvor kolem 10 cm okolí a foto penisu v erekci při ejakulaci.

Přijde Vám to normální a lidské?

Nebo zase ty.. mrdající opičky? 🙂

 

Zde je zase jiný inzerát podobný jiného jedince stejný den na této sociální síti na CHEMS – a ADMINISTRÁTOŘI  je v tomto podporují, že jim tam nechávají podobné inzeráty viset a nikdo jim trvale neblokuje profily?

§ 283 Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy – Kdo neoprávněně vyrobí, doveze, vyveze, proveze, nabídne, zprostředkuje, prodá nebo jinak jinému opatří nebo pro jiného přechovává omamnou nebo psychotropní látku, přípravek obsahující omamnou nebo psychotropní látku, prekursor nebo jed, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestemvy tam copak necítíte v tom – to – doveze, zprostředkuje, nebo jinak jinému opatři?? 

A tato seznamka to tedy – „jinak nezprostředkovává“ –  všem kupujícím a dealerům, – když jim umožňuje takto vyhledávat zájemce – nebo i kupce – v desítkách až stovkách případů?

A standardně – výstřiky do něj – a ideálně 2 osoby současně – pokud chcete – dokonce Vám za to zaplatí, – kromě toho CHEMS, – co Vám nabízí, že doveze – ale pouze kluci do 30 let – nezapomeňte. 

Připravuji – moderní pedofilie – výroba mladistvých inkubátorů

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

NEBO ČLÁNEK:

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.