Slider

VIDEO: Tento recidivista je ostudou Policie v Ostravě. Po roce varování – toto je výsledek na ŠTĚDRÝ VEČER – a podruhé ještě 10 dní po něm

Tohoto Pána jsem udal policejnímu orgánu Ostrava Poruba – asi 3 x velice detailně, jak je nebezpečný – za písemné  účasti u 2 státních zástupců – jsem je kritizoval POLICISTY, že dlouhodobě s ním nic nedělají, –  a toto je výsledek mého varování – po roce pro veřejnost – 25.12.2022 v ranních hodinách – On si nedá pokoj ani na Štědrý den, tento opravdu nebezpečný Zločinec, nemůžu jinak Bože opravdu..

POZOR – VÍME, ŽE NÁPRAVA UŽ BYLA ÚDAJNĚ TOXI TÝMEM  VYKONÁNA. 🙂

Dealeří níže, radši se na to vykašlete, viz moje důvody poslední odstavec úplně dole –  ještě tedy jednou – moje pohnutka k této dokumentaci. 

Tento Pán tedy přes sociální sít Amateri.com – prodává primárně pervitin na sex – pod záminkou erotických služeb, – které Vám nabízí – skoro nad každým ránem – v místnosti Bisexuálové naprosto výstižně vždy text – OSTRAVACH – nabídne pervitin v prodeji a erotické služby – celkem pro něj za 2.000 Kč čistý zisk – pokud Vás navíc neokrade – což dělá naprosto standardně – může Vám ublížit na zdraví – opatrně – je to sériový recidivista v prodeji OPL – a v tomto novém profilu – od 22.8.2022 – tedy za 4 měsíce – 2 dny a 2 hodin je celkem 60 hodin za počítačem strávených – to je celkem dost, ne?

Kolika lidem by zjistil PO přes vytěžení jeho schránky a v jakém rozsahu? 

Ilustrativní foto

Jaký bude scénář – vždy SÉRIOVĚ – stejný – nebo hodně  – PODOBNÝ? 

 1. Tento pán je heterosexuál a na pervitinu bisexuál
 2. Nejde za Vámi za účelem sexuálního prožitku – ale jde Vás podělat, ideálně i okrást na majetku
 3. V danou hodinu Vám nepřijme hovor a nikam se nechystá – přes zobrazený telefon pouze zachytává potenciální zájemce a ráno obvolává – až se vyspí – jako by šel do zaměstnání – chemsex společníka z telefonu:
 4. a to – 737 3XX XXX – chcete ho celé? 
 5. Ano, má u sebe pervitin 0,3 – to Vám dá –  a půlku Vám ještě sežere
 6. Možná Vás vykouří, možná osou-loží, rozhodně to nebude trvat déle než 5 minut – a možná Vás i nakazí žloutenkou, jako intravenózní uživatel pervitinu dlouhé roky – proto píše, že nemá žíly 🙂
 7. Pokud jste nikdy neměl pervitin a dáte si s ním – zamkne Vás v koupelně, okrade na majetku, a uteče – zfetovaní nic neoznámíte
 8. Několikrát jsem ho oznámil PO 6 PT – po roce je výsledek, že prodává v Ostravě na Amaterech.com – pervitin dále, viz důkazy níže a hlasová nahrávka zkrácená a ztišená – ano je to on, už jsem ho testoval několikrát a nahrával – jak se jmenuje? K dispozici.
 9. Je to recidivista a osoba trestaná.
 10. Dejte si na něho – KURVA pozor,  – a slyšíte sami v nahrávce, – že prodává pervitin 0.3 viz písemná komunikace níže – na serveru Amateri.com, ne? 
 11. Upozornil sem ho na tento článek – pomůže to, stáhne se, nebo nahodí nový – sofistikovanější způsob?

Plná nahrávka 1,10 min neztišená? K dispozici pouze pro OČTŘ

Podobný sáček Vám donese na služby

Jeho vlastní foto GAY sociální sít Amateri.com

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

 

TOTO JE JEHO STARONOVÝ NICK JIŽ OD ROKU 2022

A DNES – 9.1.2023 – POD NÍM NABÍZÍ STEJNÝ SCÉNÁŘ,-  JAKO KAŽDÝ JINÝ DEN PŘEDTÍM – Z TOHO JINÉHO

– všiměte si prosím jména napsaného ve fotce na 1. jeho profilu pseudonymizace jeho SAM – a tohoto NICKU niže se stejným kořenovým základem SAM -UEL. Navíc v obou případech jasně definuje, kde hledá – OV. 

DOLE DATUM 9.1.2023

 

Toto je někdo asi úplně jiný z Poruby  – že?

10.1.2023 – 0,49 hodin

12.1.2023 jsem si všimnul, že dotyčný přejmenoval NICK – po mém upozornění o vydání chemsex komunikace naší, – protože se mi to změnilo v komunikaci, – protože mi z ješitnosti ještě naposled – napsal.

Dle mého názoru, je toto – dealer – v těžké závislosti na pervitinu – on sám. Jeho užití má však přednost před prodejem, protože svoji (soudím intravenozní) závislost –  těžce a dlouhodobě potom, – co sem v hlase slyšel – nezvládá.

Jsou 3 možnosti, –  proč tu může být. 1. Nařízený  2. U někoho na návštěvě podobného zde –  a 3. – Někdo ho sem objednal na něco třeba – z Prahy, nebo je sám lovec za odměnu, a chce zkusit štěstí.

On komunikuje hlasem zaznamy do zpráv po 15 sekundách třeba 4 věty vždy – asi 6 komunikací poslal – a je tam slyšet těžká závislost i v hlase, – ale tím on dělá důkazy hodně, – pokud on z pohodlnosti v tom stavu, – nahrává do zpráv – hlasové vkazy ve vysoké kvalitě – sem to nikdy předtím neslyšel tady a nemyslel sem si ani, že to amateri umí, to jsou šílená osobní data, co zpracovávají v tomto i v ukládání natrvalo v těch vláknech zprav několik let třeba i asi, pokud to sám nesmažete možná. To sem, ale nemůžu dát, jako biometrický údaj jeho hlas, – a ani bych to sem nedal –  vnitřně u něj – je mi ho totiž – kupodivu u mě –  dost líto, – to je obrovská závilost v tom hlase. Ten, – kdo fetuje – a je ve stavu, potom, co on mu takto zavolá přes amatéry hlasovým vzkazem – okamžitě se s ním (podle té závislosti v tom hlase, že je ve stavu) – se chce sejít – si myslím, – a on může případně prodávat (okrádat jistě tento), – ale jeho užití ve stavu má přednost vždy – protože je těžce závislý – možná i dlouhodobě intravenozně – bych i řekl, – podle té urputnosti v té hlase direktivní, co se mě snažil zmanipulovat. On je zvyklý diktovat podle hlasu, možná i proto, že se prezentuje, jako dominantní v análním sexu u nick CB. On je si myslím heterosexuál, – a na pervitinu aktivní bisexuál (pokud je na amfetaminu a má možnost volby, vybere si ale – ženu),-  časem, –  jako intravenozní uživatel možná dokonce –  začne být – i pasivní například, – pokud by mu někdo zaplatil za jeho pasivitu vysokou odměnu. Tak od 5.000 kč nahoru cca si myslím, podle jeho zoufalosti a urputnosti v tom hlase.

Je poměrně inteligentní a zkouší po neúspěchu komunikovat – chytřeji – z jiného NICKU. Oba byly v danou chvíli propojeny dle určitých informací – už nejsou – a byla na nich vytvořená identita i na Whatsap přes profilovou fotku v profilu na obou místech stejnou, slušnou, na kterou, jako GAY okamžitě zaberete + přes číslo veřejně zveřejněné v poznámce profilu, to už tam tedy není – a mělo to urychlit v danou dobu pouze jeho oslovení, – protože byl někde venku v terenu Poruby – možná i v bytě u někoho na návštěvě –  a lovil – a nebo tam někoho hledal na těch amaterech cíleně, když je ochotný někam jít přes celou Ostravu uprostřed noci, –  bez zaslání fotky jakékoliv – zvláštní. Takový hezký mladý kluk ve sportovním oblečení. 

Ten S má pouze 650 zobrazení od 22.7.2022 doba registrace –  a tento, ze kterého mě obratem prověřuje a láme hlasem CB od 22.9.2022 (screen tu není tedy ten s tou fotkou hezkou) – 3250 zobrazení profilu – zejména v Praze se pohybuje za poslední měsíc dle zobrazení přátel, kdo ho hodnotil (nebo tam byl teď dočasně nějakou dobu a vrací se zpět na Moravu a ty nicky jsou aktivní zase až v poslední době proto – a zde je asi z nějakého důvodu dočasně nebo se i vrací dlouhodobě, – ale aktivní hodně, – protože si rychle změnil ten NICK, – aby zmizela ta možnost ho odsledovat dle schránky – starého nicku, ale to by dohledali admini stejně podle obou si myslím –  a mu ta změna nepomohla ve skrytí před nimi.

Proč to dělám se ptá?

Protože, když si o sobě přečtou, – aspoň tady, protože já je na ten článek vždy upozorním  – nebudou na těch amaterech lámat 15 letý kluky, aby z nich postupně taky udělali uživatele, ale až – dealery, protože – jsou to přece jenom blbá děcka v 15 letech. Já nikdy na kluky mezi 15 až 20 letech nebudu pohlížet, – jako na dospělé – a vždy budu tajit jejich totožnost plně, protože jsou to – hloupá děcka — a já měl tu výhodu, že rodiče moji byli zodpovědní – a Otec mě mlátil až do 17 let tvrdě, když sem jednou přišel dohola ostříhaný domů a on řekl, že SKINA doma nesnese a vymlátí to ze mě. 🙂 Zatlačil mě v kotelně do rohu místnosti a váhou o 40 kg těžší mě omezil v pohybu a celkem solidně 5 minut mlátil pěstí i do hlavy – možná proto mám následky dodnes v oblasti psychiatrické, – ale nezlobím se na něj – a hodně mě tímto výpraskem ovlivnil v některých chováních dodnes – a já mu za tenhle možná i děkuji – bylo jich mnohem více samozřejmě, co chcete od bývalého Vojáka. 🙂  Kdybych se tenkrát bránil – na místě by mě zabil, jak byl naštvaný, protože jeho dědeček byl částečně Rom.  A to sem na něco takového vůbec nepomyslel, na nějaké debilní skiny, jen se mi tento setřih prostě líbí – dodnes. Přísní rodiče – jsou nejlepším nástrojem, aby se nedělo to, co zde ještě možná budu popisovat někdy později.

Co se chcete zlobit na 17 letého kluka, – kterého zkazili pro svou rozkoš a uspokojení 20 – 30 – 40 – 50 letí Pánové na chems – podavají všechny věkové skupiny mladším, –  to není o pedofílii v tomto přápadě, ale protože si s ním, jako zkušení feťáci mohou dělat cokoliv a On je potom ještě třeba i osouloží, – ačkoliv by to normálně neudělal. Ta doba je špatná v tomto, – a neměli bychom to přehlížet, – kdo tomu rozumíme – a mámě nějakou možnost to někdo popsat – a někdo zase konat. – I to nám Pán Bůh jednou zúčtuje. – A každému zvlášť. Ćím rychleji se blíží smrt člověka, tím více si uvědomuje, že jen nechce do pekla, a chce se nějak vykoupit – dokud ještě může. To říkal můj učitel kriminalistiky operativce na Odboru, kdysi už hrozně, – ale dávno, – ale toto mi navždy utkvělo v mysli, – kdo chytá zmrdy, – musí být větší zmrd. Nejsem dobrý člověk vím, jako každý mám svoje viny, ale můj úmysl je už pouze jenom dobrý – a vysvětlit něco obecně, – co mi bylo Pánem Bohem učeno – vám všem pouze popsat na reálných případech z online světa – a hle – najednou jsme v Ostravě v několika přápadech – dnes – včera, na Štědrý den – atd. – stačí se jen umět koukat, –  a chtít 🙂

Je pravdou, že situaci začíná mít pod kontrolou jeden šikovný policista KP z OVY TOXI týmu. 

Budeme Vás informovat, – jak se mu daří – a budeme pro něj používat pseudonymizaci – „Urputný Bivoj. „

 

Vizitka-ChemSex

Stáhni si PDF zdarma Vizitku – a dej ji na nástěnku v zaměstnání – strach z prozrazení – čím dále více lidmi – ve sdílení, –  je donutí přestat konat, – ne prevence. 

Stáhni si

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.