Slider

7 x VIDEO – 3. vyčlenění z Války prodejců POPPERS 2023 – Kryptonit-kratom.cz. – Ačkoliv tento eshop jsme oznámili již 5.6.2023 na ČIŽP, – že prodává i toxické poppers na roztahování análu u homosexuálů – a je 14.7.2023 – a poslechněte si, – co odpovědný Společník – vypovídá na naší kontrolní objednávku – do telefonu ještě dnes

Takto prodávají POPPERS návod na svém eshopu ještě 14.7.2023

Zelené Rave jsme u nich zakoupili s tím, – že nám měl přijít – PENTYL NITRITE – dle tohoto jejich popisu:

Toto je dle nich zákonný popis dle Chemického zákona s CZ BL a UFI. 

Přišel však tento kus – na lahvičce je tato chemická směs shora – kdy se jedná o reakční směs při výrobě pentyl nitrite, a já sem hodil Pánovi Majiteli tedy Chyták, zda si uvědomuje, že prodávají v tomto jednu chemickou látku, kde musí mít BL ale nemusí mít UFI, – nebo směs několika látek, – kde musí mít BL i UFI?

Jaké má znalosti tento prodejce nebezpečných směsí POPPERS? Poslechněte si VIDEO důkaz. 

Výrobcem je JJLOCKEROOM Canada, – kde si nechá lahvičky pro EU plnit – i MS TRADE Praha – jjlockeroom.eu

 

JJ LOCKEROOM, – ale vyrábí i ty zakázané isobutyly, – které se k nám vozí cestou rakouského velkoobchodu – poppersonline.com

KDE MÁTE JISTOTU, – ŽE POKUD NĚKDO NEVÍ, – o jakou látku se jedná při jeho prodeji

– JAK VÍ, – ŽE VE SKUTEČNOSTI NEPRODÁVÁ – ISOBUTYLY? 

Nevěřím vlastním uším, – čeho jsou prodejci nebezpečných směsí poppers – kryptonit-kratom.cz – schopni vypovědět do telefonu ještě dnes o tom, jak mají na eshopu splněny požadavky Chemického Zákona – a poučení dle Hygieny – správné. 

Dotazoval jsem se k vlastnímu nákupu u něj v internetovém obchodě, – takže se jistě nebude za svoje odpovědi stydět, – aby celá ČR veděla, – jak tento provozovatel kryptonit-kratom.cz – a jeho zaměstnanec – poučují jejich zákazníky o těchto látkách na svém eshopu – a pak o tom lžou prokazatelně do telefonu – PODVOD na zákazníka, pokud do telefonu řeknou, že není pravda, co jsem před ním četl – z jejich webu??

Klamavá reklama? 

14.7.2023 přímý důkaz na ohledání kameru, – jak tento eshop nabízí cestou – GOOGLE TOP 1 strana – tyto produkty tedy. 

ESHOP zjevně prodává i TOXICKÉ ISOPROPYLNITRITE, jak je uvedeno shora u tohoto modelu a toto níže je dle nich Bezpečnostní list isopropylnitrite:

Všechny tyto vizuální modely najdete i v tomto VIDEU, – doporučuji shlédnout: 

Byli jsme poctiví – a Pána Společníka – na horké lince varovali, – leč nám dosud neodpověděl na SMS: 

 

Eshop zjevně nemá koncesi na prodej toxických látek, – ale vesele je i bez toho prodává –  jako afrodisiakum – na roztažení cév srdce – a mozku – a análů – u homosexuálů 3 roky – a nikomu ze Státních Orgánů to nevadí – na GOOGLE TOP 1, – kde mají konat preventivně – i z v vlastní úřední povinnosti.

DOPOSUD NÁM NIKDO NA SMS NEODPOVĚDĚL, – ani, –  KDYŽ JSME JE TEDY POCTIVĚ UPOZORNILI – i sem: 

TAK NAJEDNOU 14.7.2023 – KDYŽ SE PODÍVÁTE NA FOTO VPRAVO VŽDY DOLE NA DATUM – SMAZALI CELÝ SKLAD NEBEZPEČNÝCH I TOXICKÝCH SMĚSÍ POPPERS – ŽE NAJEDNOU NEJSOU DOSTUPNÉ. 

ZJEVNĚ TEDY ASI MAJÍ NĚCO ŠPATNĚ – TÍMTO SAMI PŘIZNALI. 

NIC SE NEDĚJE ANI PO 45 DNECH

– A POŘÁD HLAVNÍ STRANA GOOGLE 20.7.2023 – RAVESHOP.CZ  – A KRYPTONIT-KRATOM.CZ – NEBEZPEČNÉ SMĚSI POPPERS – JAKO AFRODISIAKA U HOMOSEXUÁLŮ – V PŘÍMÉM PŘENOSU ZDE:

 

POZOR už celých – 80 dní pryč nakonec viz foto dole – a ČIZP Praha Oblastní Inspektorát – s nimi nic nedělá – zjevně, – když ještě dnes – takto prodávají toxické nebezpečné směsi poppers – s těmito chybami nedostatečnými – viz ohledání VIDEO dnes 27.7.2023, – jako přímý důkaz

Jak koná ČIŽP u jejich oznámených oblastí, – že tento podnikatel neměl žádné bezpečnostní listy u zboží minimálně 5 let u toxického jeho skladu vyprodaného? Odpověď z července 2023, – jak si to přehazují, –  jako horký brambor,-  aby se zjevně nemuselo – moc pracovat. 

Ohledání k 1.8.2023, – že u těchto prodejců v ĆR podezřelých z přestupků – (stejné postavení u ČIŽP, jako my – na udání od Pána ve vyčlenění 1 – a MS TRADE, – jako duhého se přiznal sám do telefonu) – se nic za 60 dní po oznámení na ČIŽP – nezměnilo, – a nechávají je prodávat – nebezpečné směsi poppers, – jako afrodisiaka – zjevně všechny – na návod toho Pána v posledním záběru na Videu, – když Ten se o tom dokonce soudí v roce 2021 u zahraničního Soudu. – viz vyhackovaný článek v hlavním příběhu –  o Válce prodejců poppers 2023

 

Vylepte si malý QR kod do Vašeho – podniku, – Úřadu, – kanceláře, – a podpořte tuto prevenci – nově můžete PDF 6 kusů pro tisk na A4 stáhnout v PDF – i v patičce stránky

JAK VYPADAJÍ MOŽNÉ NEBEZPEČNÉ ISOBUTYLY?

6.8.2023 – stále prodáváme nebezpečné směsi – jako Afrodisiakum – i tady zjevně – nikdo proti nám ještě nezakročil za 65 dní jejich – nekonání dle Chemického Zákona? 

VIDEO OHLEDÁNÍ K – 6.8.2023 – BUDE PŘEDÁNO NA – HYGIENU

Vizitka-ChemSex

Stáhněte si naši vizitku od mistra Grafika v ČR pro tisk v běžné velikosti v PDF. 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.