Slider

2 x VIDEO: Dealers OPL na Internetu – 4. zločinec – Praha – představení někoho, kdo na chemsex těžce vydělává už minimálně 8 let a ještě dnes 24.6.2022 vesele nabízí na amaterech 2 gramy pervitinu – a nikdo s tím nic nedělá z administrátorů v jeho případě, – celou dobu jeho živnosti u nich

Pseudonymizace – MIKE – Praha

s tímto dealerem se znám osobně již 8 let, co jsem je započal zkoumat v Praze v gay klubech.

Je mu nyní cca 35 let, polocikán, naposledy, když pracoval – prodával GHB – jako barman v Klubu Factory v Praze.

Jeho obživa je ta, že přes sociální sítě – zajména amateri.com – prodává pervitin na chemsex v hlavním městě.

Každý den je na této sociální síti – nicky používá vždy – 3 slova, kde uprostřed je zvýrazněno písmeno CH – protože je nutno si nyní dávat pozor, co v této seznamce píšete – nebo jaký máte nick – protože administrátoři této seznamky již dávají pozor – po 5 letém tolerování těchto zločinců – poté, co jsem naučil Kriminální policii vytěžovat schránky chemsex dealerů a uživatelů a jejich komunikaci – na žádost dle 8/1 Tr. řádu, aby vydali obsah všech komunikací – a na ty zájmové – je pak propojit analytickými pavouky, –  kde s kým souložili na chems za peníze (zdoje HIV zpravidla neléčení) a  komu prodali kolik – a jak často – pervitinu – z těchto lidí se dají udělat svědci pro případné trestní stíhání – ve schránkách budou kontakty na ně – telefonní čísla, adresy, SPZ aut, face foto pro individuální identifikaci – dle Registru obyvatel a Seznamu osob s pohlavními chorobami vedeném na Hygieně.

O klubu FACTORY – a jeho ruském majiteli – největším prodejcem GHB v ČR – budu psát exklusivní článek v sekci – Necenzurováno – zpoplatněno 99 Kč – přístup do článku. 

V minulosti si MIKE střílel – a když bude vědět, že jste bezpečný klient – střelí do oběhu i Vás – umí to dobře mi někdo v Alcatrazu uvedl z jeho klientů. Dnes už bere jen nosem, ale spíše pervitin kouří ze skla – kratší účinek, je jiný ten účinek než nosem podaný – má erekci a chuť souložit taky – ale ne tak dlouho, jak byste chtěl Vy – udělá se mnohem dříve – a pak odejde.

Jeho primárním cílem je prodat Vám pervitin a udělat si z Vás nového klienta dlouhodobě – za sex nechce peníze, ale je to spojeno s odběrem 2 g – za 3.000 Kč.

MIKE se pohybuje na Praze 3, kde má i byt v pronájmu a případně si Vás tam může vzít.

Rozhodně nedoporučuji si ho brát k sobě do bytu – ale to platí pro KAŽDÉHO dealera chemsex – sfetují Vás – začnou manipulovat, ovládat a slibovat – a přijdete o hodně, i dobrovolně jim to možná dáte – nebo Vás zamčou v koupelně a vybílí byt –

jak se z té koupelny dostanete, uvědomte si tu ostudu, jak sfetovaný budete řvát na sousedy, aby Vám otevřeli, až uteče – a myslíte si, že pak něco sfetovaný budete hlásit na Policii? -)

Může být i nebezpečný, pokud by jste ho přistihli, jak krade, asi před 4 roky si hrál na Security a lítal s tonfou po jedné developerské stavbě u hlavního vlakového nádraží – to bylo velice vtipné – když tam běhal s rozšířenými zornicemi s tonfou a pod vlivem pervitinu vykřikoval, jak on tam umlátí všechny, kdo mu nezaplatí – ano, jeho konzumenti si chodili vyzvedávat materiál i k němu do toho zaměstnání.

MIKE se zná se všemi velkými dodavateli pervitinu v Praze – a zná i místní vařiče – cena 1500 za gram je vysoká – v MSK standardně za dobré matro do 1300 Kč gram – ale má vysokou kvalitu – a v Praze je ta cena běžná – obvyklá – vidíte, že má sklad minimálně 3 gramů na víkendový prodej. Samozřejmě má u sebe více.

MIKE zpravidla souloží on aktivně bez kondomu – je to chemsex uživatel – střílel se min 3 roky – a spal s celou GAY Prahou i nejhoršíma špínama – pokud bude mít HIV – myslím, že může být neléčený ještě – a vzhledem k těm jeho dřívějším injekcím bych měl strach i ze žloutenky. HIV přežijete bez velkých omezení celý život, na žloutenku chcípnete do 5 let. On ale uvádí, že HIV nemá – ale já bych mu nevěřil ani slovo. 

Určitě Vám ho k ničemu nedoporučuji – toto je opravdu MEGA špína Prahy CHEMSEX scény. Nechodí moc do klubů a spíše vyhledává nové zákazníky na sociálnách sítích – skoro každý den. Nyní znovu změní přezdívku na Amaterech, po této dnešní komunikaci (24.6.2022) – ale vždy tam bude v pořadí slov z malých písmen – velké písmeno CH

Bude doplněno o další foto a screeny z doby cca před 5 roky, co projdu svůj archiv s 5.000 požek, které jsem dokumentoval po dobu mého studia v Praze mezi těmito aktéry – a tedy i s MIKEM několik komunikací. 

A už mě zablokoval – oni si myslí, že je na ně krátky metr, když takto fungují 8 let a Policie ĆR na ně doposud nedosáhla – protože nechápou plně do-teď, jak se na gay sociálních sítích prodává pervitin na chemsex.

 

PŘIPRAVUJEME PRO BOHATÉ SPONZORY, – CO NEVÍ, CO S PENĚZI, – A CHTĚJÍ PODPOŘIT ZASTAVENÍ ŠÍŘENÍ HIV V ČR – FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ. 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.