Slider

2 x VIDEO: 10 let stará situace, – v které jsem možná – někoho zmanipuloval až tak, – že v sobě potlačil začínající formu agresivního sadismu – spočívající ve znehybnění oběti – a možná i její následné usmrcení takto zezadu – udušením lepící páskou – nebo uřezáním hlavy

10 let otevřený hrob v mé hlavě, pro Vaše poučení, co rozhodně nemáte dělat na 1. GAY rande – nechcete se probudit ze snu v tu chvíli, kdy už bude pozdě

Není to tak dávno, co jsem získal tuto zvláštní příhodu ze seznámení s klukem přes nejmenovanou internetovou seznamku.  

Jako každý z vás, i já jsem se rád občasně seznamoval s různými kluky z různých internetových seznamek, a když jsem na jedné z nich narazil na tohohle týpka před 10 roky, vážně jsem byl z něho Paf.  

Blonďák, sportovní postava, široká ramena, krásný úsměv. Poslal několik fotek, ačkoliv já moc fotky neposílám, poslal jsem mu jednu a On byl mnou nadšený, že určitě přijede na návštěvu. Sdělil mi o sobě, že je Doktorand na pedagogické fakultě v Olomouci, kde jsem bydlel v té době, a že příští týden bude mít čas a budeme se moci potkat.  Bylo mu prý necelých 27 let a několikrát jsme si napsali přes systém zpráv seznamky a ujistili se, že se potkáme … možná i za účelem sexu. Jelikož v té době jsem neměl stálého partnera, byl jsem na něho hodně nadržený.  

V pondělí, kdy jsme se měli potkat, jsme si přes seznamku upřesnili, že se potkáme na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci na parkovišti v 18 hodin, kam pro něj přijedu svým autem. On, že tam bude čekat z centra, kde měl mít nějakou přednášku z Fakulty. Když jsem dojel na místo, čekal již u Pošty, kde bylo domluveno. Vzhledu odpovídal přesně tomu, co poslal fotky, a já sem z něho byl nadšený. On po mě koukal také přívětivě jsem měl dojem z jeho pohledu. Byl sportovně oblečený s koženou etují kolem ramen stylovou. Podali jsme si ruku, nasedli ke mně do auta a jeli na mou chatu na okraji Olomouce, která byla tak trochu mimo cestu, a přitom poskytovala dostatečný komfort k trvalému bydlení – o tom jindy – jak se bydlí v mobilheimu – a on o tom věděl, že budeme trošku kousek od lidí bokem, jsem ho dopředu upozorňoval, ať se nebojí, kam ho vezu na okraj pole. On však neprojevil ani trošku obav, jen se stále tak zvláště manipulativně usmíval, mi přišlo na pohled zarážející.  

Pikový Zlatko – kdo to je? 

Po příjezdu na moji malou chatu jsem mu nejdříve vše ukázal, a poté jsme si sedli na bar a dali víno a povídali si. Začal mi o sobě a fakultě říkat takové věci, které jsem ze zkušenosti věděl, že nejsou zase až tak pravdivé, a začal jsem si na něj dávat více pozor v otázkách a jeho odpovědí, –  aniž bych mu to dal nějak najevo.  

Po dvou skleničkách začal laškovat o sexu. A jestli prý půjdeme do té krásné ložnice – a já mu tam ukážu, jaký jsem chlap. Ale, že má zvláštní přání. Že bych chtěl spoutat, – že si na to přinesl pouta – a skutečně je vytáhnul z té krásné kožené tašky přes rameno, – kde jsem původně myslel notebook, – že má, ale on vytáhl klasická policejní pouta, které jsem den, – co den, jako policista v té době sloužící – používal do práce – a mám k nim respekt, – protože je to velice nebezpečná zbraň, – která Vám může během 2 hodin ukončit život poté, – co Vám někdo stáhne okruhy přes žíly a tepnu na zápěstí na déle než 2 hodiny – a jaká je to bolest. Kdo nezažil, nechť věří, – že po 5 minutách utažení pout vzadu – klečíte před dotyčným na kolenou – a prosíte, aby Vám je povolil, že to nemůžete bolestí vydržet, – jak to skutečně bolí. Policejní pouta jsou jeden z nejdůraznějších policejních donucovacích prostředků. – Nikdy nehněvejte policistu, aby Vám je nenasadil – doporučuji a spolupracujte radši, když už Vám je nasadit chce nebo musí, např na eskortu. 

V tu chvíli ve mně vznikl 1. blok vůči němu, – protože mi to už profesně nepřišlo normální – už vzhledem k těm 1. nesrovnalostem počátečních lží, na kterých jsem ho nachytal při jeho tvrzení o studiu, kdy jsem cítil, že už studentem není, a pokud ano, ne na Olomoucké fakultě rozhodně, kde jsem měl povědomí celkem dost o tom, o čem on se mi snažil něco namluvit, ale nechal jsem ho. Jen jsem od počátku věděl, že lže v tom, že je v Olomouci pravidelně – a spíš myslím, že po domluvě se mnou vyjel konkrétně za mnou na dobrodružství – a pod touto legendou Doktoranda, protože věděl z mého inzerátu, že hledám pouze někoho na pravidelně z okolí – a ještě dostatečně emočně vyspělého. Nehledal sem jednorázovku, – a když sem mu to poprvé napsal, – teprve od té doby On psal, – že v Olomouci studuje, – sem si pak uvědomil. 

Ale co už, šli jsem do té ložnice – a On si shodil tričko. Nádherná sportovní postava s chlupatými prsy, přesně, jak to miluji nejvíc. A v rukou si pohazuje pouty.  

Neřekl jsem mu do té doby, že pracuji u Policie, pouze věděl, že někde u bezpečnostního sboru, jako úředník, nikomu jsem se s tím také nechlubil jen tak, koho sem neznal více než týden, přiznávám.  

Zkušeně jsem mu nahodil policejní hmat a dostal ho na bříško do páky a odebral mu pouta, které mu nasadil zezadu do minuty, jak jsem byl zvyklý z tělocvičny, kam jsme chodili každý měsíc, ani se nestačil podivit, jak k tomu došlo.  

Bylo vidět, že je velice vzrušený. Zjevně čekal, co udělám.  

Každý jiný na mém místě, by mu stáhnul kalhoty – a možná ho tvrdě osouložil, víme všichni, že toto by se klidně mohlo stát.  

Já sem však pocítil dosti zvláštní napětí v sobě, které mě varovalo toto udělat, – a ačkoliv On mě několikrát slovy pobídnul – Tak dělej – a ukaž jaký jsi Chlap – já jsem se k němu jen přitulil a nedělal chvíli nic – a bylo vidět v jeho očích veliké zklamání, – že jsem ho análně neznásilnil sem viděl …  

Nikdy nevíte, kdo má kde kameru, – a ačkoliv to chtěl třeba, tak kamera nebude nahrávat zvuk – a záznam bude vypadat tak, jako byste někoho znásilňovali Vy, tomu věřte. I kdyby neměl kameru, pokud někam přiběhne k doktorovi s modřinami na zápěstích po poutech, že jste ho znásilnil a najdou v něm např Vaše sperma nebo DNA v konečníku nebo kolem – máte stejně vymalováno na 5 let minimálně, jako bych měl i já, kdybych ho tedy tenkrát poslouchal – což jsem nedělal, protože už tenkrát jsem profesně přicházel do styku s devianty – a toto byl jeden začínající z nich, ale velice sofistikovaný – který by si buď takto nechal ublížit, jako masochista – a nevím, – zda měl nebo neměl nějaké to nahrávání – a nebo ublížil Vám, protože – poté, co jsem mu řekl – že ho rozpoutám, – že více dělat nebudu – on suverénně se zle na mě podíval

– a řekl mi, že

– On spoutá nyní mě zezadu – těmi železnými pouty. 

Ani omylem chlapče – říkám mu suše. 

Ano, přesně takto vypadaly. Chcete si jedny koupit? 

Představte si situaci, kdy se zezadu necháte spoutat deviantem, – a on Vám to utáhne maximálně rychle – ty pouta vzadu cuknutím, – takže od počátku budete řvát bolestí, .- ať to povolí – a On do Vás jen surově – kopne do zád – padáte do kleče – leže na břiše – a nemůžete vstát na kolena bez spoutaných rukou vzadu, – jinak než do sedě, – ale hrozně Vás bolí ty ruce – a opravdu od počátku řvete bolestí, –  ať to povolí, – co dělá – nechápete – a máte obrovský – narůstající – strach.

Oprávněný.  

A On se jen směje – a říká Vám už v tuto chvíli – „Ty Blbečku ,- a Toto je Tvoje poslední minuta – drž hubu – a motá Vám např kobercovou pásku kolem úst, – nebo i krku.“  

Sáhne do kožené brašny – nebo dokonce – pouze mého příboráku – a vytahuje – velice můj velice ostrý nůž na maso.  

Milý chlapec k Vám zezadu přistoupí, – chytne Vás za vlasy – nebo čelo, – pokud nemáte vlasy, přiloží nůž na krční tepnu – a řekne například sladce 

„Pozdravuj mámu a tátu – Blbečku naivní“ – a provede řez z leva doprava – v hloubce 5 cm – v lepším případě

– v horším Vám tím nožem pižlá Vaši hlavu i 5 minut – a Vy umřete více hrůzou než bolestí.

Druhá varianta,

– že Vám tu kobercovku omotá kolem krku – nebo Vás vůbec sváže do kozelce – s postupným samoškrcením – a Vy se před ním dusíte tak 20 minut se před ním škubete – a On masturbuje – a v transu křičí – ještě, ještě se škubej, – ale už chcípni, – ať si můžu stříknout. – Ten posledně už byl dávno tuhej. 

Chlapec sofistikovaně otře svoje otisky, rozpojí pouta, –  a poté, co si nad svým dílem – vyhoní ocas

– a řekne si – „konečně sem se pořádně – udělal“

– odejde – a nikdo ho nikdy – na tento čin neztotožní. 

Jaký byl happyend u nás?  

Hele,  ukaž občanku, abych viděl, koho sem měl doma na návštěvě – a vypadni – říkám chlapci na rovinu.  

Nic Ti ukazovat nebudu.  

Fajn, tak ještě jednou, je tu spousta nesrovnalostí – lžeš o sobě – používáš nestandardní praktiky na rande – myslím si, že nejsi tím, za koho se vydáváš, a proto se Ti nyní prokazuji, jako policista CR a žádám Tě o prokázání totožnosti OP – a ukazuji mu svůj služební odznak v té době kriminální policie. 

Chlapci zbledne líce.  

Moc se nemá k tomu něco vytahovat, ale když jsem mu řekl, že zavolám kolegy, ať ho předvedou ke zjištění totožnosti, že s tím nemám problém, vytáhl občanku.   

Samozřejmě – jméno jinak úplně a bydliště Brno (jméno už nevím, zapomněl sem ho, – za tu dobu) – takže chlapec si vyjel plánovaně pod záminkou lží si užít do Olomouce – s pouty v baťohu a kobercovou páskou – a jak to mohlo skončit?  

Někdy v roce 2013 se nám přišel do Olomouce přiznat pachatel, který v Mohelnici sexuálně zneužil sousedku učitelku deviantně právě spoutanou za zády si hrál zaživa s její hlavou, když jí říkal, že jí za chvíli zabije a udělal to odporným způsobem, že bych nechtěl trpět, jako ona, což nám doznal, jak trpěla, když se po 15 letech sám přišel přiznat, protože ho do té doby policie neodhalila, jelikož po spáchání brzy odešel z rodného města na účňák jinam, a mimo domov žil, ale taky tam spáchal několik dalších útoků na jiné ženské osoby, např prostitutky s nožem, které tajil, než se sám přišel přiznat po 5 letech dalších, protože měl strach sám ze sebe údajně tvrdil. 

Opravdu jsou mezi lidmi devianti, kteří si libují v uškrcení nebo uřezání hlavy oběti ve chvíli, kdy jí mají spoutanou za zády v poutech a ona je při vědomí – při tom většinou mají masturbaci s velkým uspokojením silným.  

Chlapec se začíná topit v lhaní, že to je jeho 1. zkušenost, a on vyjel z Brna si jen takto užit, a proto ty lži, protože nechtěl, aby ten dotyčný ho pak neotravoval, však to znáte sami. Může to být pravda, ale taky sem mohl ležet na břiše s uřezanou hlavou a moji kolegové z mordparty v té době v Olomouci, by si říkali nade mnou, co jsem to za nebetyčného debila a jakou jsem ostudou pro ně byl, když jsem se nic nenaučil.  

Věděl jsem, že s jeho tvrzením nic neudělám, a proto jsem mu doporučil, ať už nikdy k nikomu nejezdí na 1. rande s pouty a žádostí se nechat spoutat – nikdy neví, na koho narazí – nebo s horší variantou, že On chce někoho v cizím domě spoutat zezadu, – protože ten člověk nemusí být tak zkušený – jako já, – může to pochopit jinak – a pěkně mu taky pořádně rozbit hubu, – pokud by pojal podezření, nebo u něj v té tašce našel nůž.  

Jestli jsem ho tam našel já?

Neměl tam nic, co by připomínalo statut studenta, jak toho dne mluvil, že bude na přednášce, a jak říkám, horší varianta pro mě je ta, že mi neuřeže hlavu, ale ováže krk kobercovou páskou, kterou v té tašce zvláštně měl  kromě těch pout také – a pak ta nekonečná dusící se slast může trvat pekelně dlouho, než ztratíte vědomí – zvláště, pokud Vám ji někdo omotá kolem krku. Je pravda, že tam měl, –  ale kvalitní čistič kůže POPPERS, který se zneužívá různě např i u deviantů samozřejmě, a nechtěl bych opravdu, aby si ho dával nad mou hlavou ve své ruce za účelem čištění, – a potom začal – pižlat. Celkem mě to překvapilo, na to, jak mi tvrdil, že je nezkušený, ale on si to uměl zdůvodnit, že si ten 1. sex chtěl opravdu užít, a proto si to pořídil takto vše dopředu – pouta, kobercovku a čistič. – Věřili byste mu Vy? Nebo, co byste s ním udělali Vy, – se zamyslete. 

Hnusně jsem ho vyhodil za bránu – a nechal ho jít pryč, – ale on byl rád si myslím.  

Druhý den zrušil profil na nejmenované seznamce-  a zablokoval číslo na WhatsApp, co jsme si komunikovali potom. Prostě zmizel ze světa, ale já jsem si na lístečku tenkrát napsal, kdo u mě byl, pro jistotu, kdybych na nějaký neobjasněný případ do budoucna narazil v oblasti GAY – pokud byl deviant – a bylo mu skutečně 23 podle OP – provede minimálně jeden smrtící útok do věku svého 35 a po setkání se mnou již mnohem sofistikovaněji. On se bál, když odcházel, protože nečekal, že by při svém 1. útoku narazil na policistu kriminální služby zabývajícího se v té době sexuálními deviacemi, v cíli svého hledání, jako přirozeným Gayem, –  a jeho jednání okamžitě ve mně začalo blikat – už když jsme si u mě začali povídat, – než vytáhl ty pouta, – a že jdeme do té ložnice .. Jeho suverenita byla najednou pryč, – protože se bál následků, ale když viděl, – že se mu po mě nic nestalo – je to 10 let a já jsem nic od té doby neslyšel.

Není ale vyloučeno, že nějaký podobně spáchaný případ za posledních 10 let s GAY oběti – je dosud neobjasněný, – protože, – já to poprvé, říkám na večejnosti až nyní, potom, co pro mě už dávno neplatí policejní mlčenlivost po odchodu povinná. 

– Možná se vzpamatoval – a byl jsem mu LEKCÍ NA CELÝ ŽIVOT, – ABY TO V SOBĚ POTLAČIL. 

Každopádně poučení pro všechny.  

Dnešní doba je hodně promiskuitní.

Všichni víme, že jsme schopni si přes seznamky někoho najít na sex i do 30 minut a někteří výkonní i 3 x denně.

Nejvíce nás vzrušuje, když máme anální sex s někým, koho vůbec neznáme.

Nejlépe, jít okamžitě na věc, a pokud už se to provede, rychle se rozejít ideálně a už se nepotkat.

Toto je normální život dnešní gay společnosti.

Každopádně ale, – když dojde na rande s kýmkoliv a sex – nikdy se nenechte spoutat – někým – koho neznáte aspoň minimálně 5-tý poznávací večer spolu strávený – doporučuji, jako specialista dodnes – je opravdu mezi námi mnoho deviantu – a to, že jste mě měli poslechnout – si nechcete uvědomit – až ve chvíli, kdy Vám někdo začne – zleva do prava – pomalu, ale pomaličku – řezat hlavu. Teď jsem to viděl ve filmu Zákon Mayů – a nic hezkého to není, když Vám vylezou tlakem a hrůzou – oči z důlků.  

Užívejte si super sexu, ale nikdy se nenechte na 1. rande spoutat, – anebo někoho ani nepoutejte – nevíte, – kde, – kdo – má skrytou kameru – a umísti toto video třeba na placený server – a bude Vás chtít třeba pak tímto i vydírat. 

Vylepte si malý QR kod do Vašeho podniku, – Úřadu, kanceláře, – a podpořte tuto prevenci – nově můžete PDF 6 kusů – pro tisk na A4 stáhnout v PDF – i v patičce stránky

foto na této stránce – banka nebo vlastní

PŘIPRAVUJEME PRO BOHATÉ SPONZORY, – CO NEVÍ, CO S PENĚZI, – A CHTĚJÍ PODPOŘIT ZASTAVENÍ ŠÍŘENÍ HIV V ČR – FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ. 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.