Slider

3 x VIDEO: Aktualizace 6.8.2023 – Dealers OPL na internetu – 1. zločinec – Bohumín OREST pseudonymizace – čtete více:

Pohodlní jedinci, kterým se nechce pracovat, – a proto si vymysleli jednoduchý způsob obživy, jak vydělat peníze, nepředřít se a relativně rychle zbohatnout. Je to poměrně jednoduché. Stačí mít zdroj kvalitního pervitinu, nebo GHB – umět se pohybovat na gay sociálních sítích a nebát se oslovovat potencionální zájemce s nabídkou sexuálních služeb nebo masáží. Když už se s takovým jedincem setkáte, potom vám na místě zpravidla kromě sexu nebo masáže nabídne také OPL za výhodnou cenu, někdy s vámi má i ten sex na OPL, aby vám ukázal, že větší slast je sex na drogách než samotný sex bez nich. Ve chvíli, kdy to zkusíte s ním, propadnete do jeho sítě pastí a příště to budete chtít zkusit i s někým jiným, kdy on se stane vaším dodavatelem těchto substancí za výhodnou cenu na velmi dlouhou dobu. Takto si někteří jedinci za několik let vytvořili celou skupinu odběratelů, kteří u nich pravidelně kupují – a díky tomu už vůbec nemusí pracovat a ještě k tomu například berou sociální dávky v nezaměstnanosti. Zářivým příkladem jednoho takového zločince v Severomoravském kraji – je OREST, kterého vám představím v tomto dnešním článku..

S ORESTEM

(pseudonymizace skutečné přezdívky na iboys.cz)

jsem se osobně setkal asi před 3 roky, a proto jsem si detailně nastudoval jeho osobnost, kterou vám nyní mohu přiblížit – mě sliboval vztah, který jsem v té době hledal a neřekl mi tenkrát, že je Róm, to jsem zjistil až na místě.

Několikrát jsem ho od té doby varoval, že nemá prodávat OPL – pervitin – kdy subjektivně vnímám, jako bývalý policista kriminální služby, že on je ve svém rozsahu v trestní sazbě 5 – 12 let – za těch 12 let, co se tímto živí – §§ 283 Trestního Zákoníku.

Orest se pohybuje na GAY sociální síti AMATERI.com – IBOIS.cz – GRINDR.com.

Je neustále aktivní – naposled jsem s ním komunikoval minulý týden.
OREST oslovuje každý nový profil ve svém okolí sám od sebe na všech GAY seznamkách –  s nabídkou masáží.
Specifickým znakem je – že dopředu uvádí, že nemá rád anální sex – je to z toho důvodu, že se jedná o heterosexuála, který pouze na pervitinu dokáže být bisexuál – rozhodně není homosexuál.


V profilu na IBOIS uvádí – někdy je méně více a naopak – znamená to, že vás neosouloží, – ale prodá vám pervitin.
Výhradně nabízí masáže v 1. kontaktu – v 2. potom – přes systém osobních zpráv uvnitř skriptu seznamek – orální sex.
Standardní cena za jeho služby bez prodeje pervitinu je 1000 Kč.
Jedná se o Roma 35 let cca – což on uvádí o sobě v profilu, bydlí v Bohumíně, kde je schopný i sehnat kvalitní prostor na sex i noc za dalších 1000 Kč, ale pohybuje se po celé SM.
Jedná se o velice zkušeného recidivistu – tímto způsobem se živí už minimálně 10 let – za tu dobu si vytvořil celou skupinu maloobchodních odběratelů, kterým dodává pervitin za cenu okolo 1000 – 1200 Kč za gram podle odebraného množství a už s nimi nemá sex.

Dle mého odhadu může mít v současné době cca 100 stálých odběratelů a další mu neustále přibývají i z jejich dohazování za materiál – je mimořádně spolehlivý a uctivý k zákazníkům.

Je schopen sehnat vysoce kvalitní pervitin z několika zdrojů v Bohumíně nebo Ostravě, – a to každý den.
Pravděpodobně nepracuje – a je veden na sociálních dávkách.
Každý den je velice aktivní na všech shora uvedených sítích pod různými identitami – zejména pak na seznamce amateri.com, kde má minimálně 5 profilů – kdy vás osloví pokaždé jiným způsobem – například bisexuály, – že bych chtěl vidět, jak někdo osouloží před ním svoji manželku.

Užívá růžné přezdívky na těchto sociálních sítích, kdy jeho nejoblíbenější je TOM, THOMAS, THOMAS86, PETR a další podobné, rozhodně se tak nejmenuje – a skutečné jméno vám nikdy nesdělí, – aby si ochránil svoji identitu.

Stejně tak vás nikde nevezme k sobě do bytu v Bohumíně.

PŘIPRAVUJEME PRO BOHATÉ SPONZORY, – CO NEVÍ, CO S PENĚZI, – A CHTĚJÍ PODPOŘIT ZASTAVENÍ ŠÍŘENÍ HIV V ČR – FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ. 

Na sociální síti IBOIS má profil už od roku 2010 – tedy 12 let loví – zdarma přes tuto aplikaci – potencionální odběratele svého nelegálního zboží – počet 122 tis návštěvníků do jeho profilu vypovídá o tom, jak je ve svém prodeji aktivní – a jak s každým se snaží komunikovat – a každého nového ve svém okolí oslovit.

V čem spočívá jeho nebezpečnost? 

V tom, že má tolik odběratelů, že mu již nedají pokoj a budou ho pořád otravovat o dodávku – a jelikož on díky nim bude mít spousta peněz bez práce – na 1 gramu zpravidla vydělává díky svým obchodním kontaktům 500 Kč čistého – nikdy s tím nepřestane, protože se jedná o peníze bez námahy, díky kterým nikdy nebude muset pracovat.

Díky němu velkým měřítkem se bude rozšiřovat počet závislých v sexu na OPL mezi GAY, kteří se postupně díky rizikovosti pramenící z tohoto postižení na mozku stanou HIV pozitivními, protože v jeho následku budou provozovat nechráněný styk bareback.

Lze na něho pohlížet, jako velkoobchod – dodává pervitin velkoobchodně v několika gramech do bytů, kde se pořádá GRUPPEN CHEMSEX za účelem dalšího prodeje v menších dávkách novým odběratelům, kteří si do těchto bytů přijdou užít nespoutaného sexu a současně jem stejně tak bude na další sex nabízen pervitin, aby i oni se stali závislými na této substanci.

Sám se účastní GRUPEN CHEMSEX po celé SM – na kterých se neúčastní análního sexu mezi aktéry, ale prodává na nich pervitin a získává zde nové potencionální zákazníky.

Osobně znám několik dalších bytů a osob, kteří od něj kupují pervitin velkoobchodně za účelem dalšího maloobchodního prodeje.

Opravdu, čím více osob bude užívat pervitin na sex – tím více z nich bude provozovat nechráněný styk bareback – kdy někteří jedinci jsou ještě nelečení nebo nedetekovaní – a tito potom šíří HIV dále mezi všemi těmito uživateli, – kteří provozují na OPL tento nechráněný styk v ovlivnění mozku touto substancí.

Pro OČTŘ 

je úplně jednoduché mu vybrat schránku na IBOIS za těch 10 let (a dále podle IP adresy přihlášení i AMATERI.com – všechny jeho NICKY), protože provider této seznamky nabízí, jako placenou funkci, že se vám zobrazí všechny zprávy mezi uživateli – se kterými jste si napsali za celou dobu existence vašeho profilu – což u něho je v tomto případě nyní 12 let. Potom stačí si vyvolat tyto zprávy a analyticky z nich posoudit, komu OREST nabídl drogy na sex – a kdo se stal jeho odběratelem, z čehož vám vzniknou důkazy pro případné trestní řízení, pokud tyto lidi kontaktujete – ano v systémech vnitřních zpráv budou telefony, adresy a RZ aut – a vyslechnete, zda jim OREST nabídl pervitin ke koupi.

OREST je jeden z největších velkododavatelů pervitinu pro SM – a je vaší povinností ho zamezit v tomto konání – kdy druhotným následkem je to, že prodává pervitin gay uživatelům, kteří se potom zhlédnou ve zvířecím chemsex – stanou se závislými – brzy se nakazí virem HIV při nechráněném sexu – a tento mohou dále roznášet mezi ostatními – než na to přijdou – což jistě lze chápat, – jako těžké ublížení na zdraví v dokonání.

Sériové znaky všech dealers OPL na internetu

 • nabízí masáže nebo sex za peníze
 • většinou se jedná o dlouhodobé uživatele pervitinu
 • jsou to gayové nebo bisexuálové
 • používají více NICKU ve stejných internetových seznamkách
 • používají různé GAY internetové seznamky – IBOYS.cz – Amateri.com (musí vydat komunikaci dle §§ 8//1 Trestního řádu) a GRINDR.com (sídlí v Americe – nevydá komunikace dle 8/1 Trestního řádu)
 • zpravidla se jedná o GAY muže ve věku 25 – 40 let
 • pokud nejsou aktuálně v ovlivnění – nedají vám v prvotní komunikaci náznak – že při setkání budou nabízet pervitin nebo jiné drogy
 • jsou schopni každý den sehnat pervitin z několika svých zdrojů
 • budou se s vámi chtít setkat do jednoho týdne od seznamení
 • budou užívat nepravá jména své skutečné identitty
 • většinou vás nepozvou k sobě do bytu
 • kromě pervitinu budou mít v nabídce zpravidla GHB nebo THC nebo zakázanou Kamagru Suklem
 • pokud budou mít s vámi sex – pokud sami dlouhodobě užívají – budou chtít, abyste je na pervitinu Vy souložil
 • v případě, že jsou gayové a uživatelé pervitinu budou zpravidla HIV pozitivní – tento statut vám ale zamlčí
 • v případě, že jsou intravenozní uživatelé – mohou mít i žloutenku – na tyto si dávejte obzvláště pozor
 • jsou slušní v komunikaci a mají vytrvalost
 • většinou vám nedají Facebook Messenger ale telefonní číslo pro Whatsapp komunikaci

2. dealer na internetu Michal (pseudonymizace) článek zde: https://bezmilosti.cz/michalostrava/

3. dealer na internetu NIKO (pseudonymizace) článek zde: https://bezmilosti.cz/niko-ostrava/

4. dealer na internetu MIKE (pseudonymizace) článek zde https://bezmilosti.cz/mike-praha/

5. dealer na internetu ONDYS (pseudonymizace) článek zde: https://bezmilosti.cz/ondys/

6. dealer na internetu PIKOVÝ ZLATKO (pseudonymizace) článek zde: https://bezmilosti.cz/pikovyzlatko/ 

7. dealer na internetu TOMOO (pseudonymizace) článek zde https://bezmilosti.cz/tomo-ova/

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

Aktualizace 13.1.2023

Orest si to neuvědomil a 13.1.2023, když jsme se potkali na Amaterech, –  jsem se ho ptal, zdali mi udělá masáž – na piku – a jestli pro to půjdeme do těch Mariánských hor k tomu Magistrátu, jak se chlubil, že tam někde chodí  k občankám velkoobchodně nakupovat už roky – a poté, co mi toto napsal – a já mu řekl – kdo sem,-  tak škaredě mi nadával, – že to sem nemůžu napsat – a vyhrožoval mi Policii dokonce, – tak čekám, – odkud mi zase napíšou do datové schránky. 🙂

Vydíte, že výslovně píše – šlo by i dnes – něco mám – že má přímo u sebe – takže přímý důkaz, že je dealerem, sám takto napsal ještě 13.1.2023.

Oreste Oreste, – do roka a do dne – Tě Urputný Bivoj – trvale zruší jednou provždy. 

Zpracoval: policejní udavač „Burek“

 

 

Foto pochází z veřejně dostupných zdrojů a zaslaných do osobních zpráv mezi uživateli a nesměřuje k přímo identifikovatelné osobě. 

Fronta do HIV BIOHAZARDMEN – LAB.orathory – v Berlíně, kde spolu souloží naráz až 500 HIV z celé Evropy.

Jednička – tam jezdí s kamarády také často. 

 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.