Slider

8 x VIDEO: V Ostravě funguje nový CHEMSEX byt, – jehož provozovatel je vysoce sofistikovaný dealer – na úrovni prodejny Factory v Praze minimálně – a hrdě se tak nazývá podnikatelem – na sociálních sítích. Aktualizace: 14.9.2023

Foto na této stránce vlastní screen nebo fotobanka výhradně. 

Největší současná prodejna GHB v Praze – a v bytě majitel prodává pervitin jsem hlásil již na Policii 2021

Smenim.GHB 

má od Volodi, jak jezdil do Prahy pracovat, tak to tam u něj kupoval  i velkoobchodně  – a tady cca před rokem – nyní neměl na ráno na kombinaci s GHB – pervitin – byl zoufalý, že toto napsal On – při své inteligenci na web.

100  % měl na ráno domluveného nějakého pěkného – nového – kluka, podle toho, jak celou noc na tom Grindru žebral, – kdo mu to přijede směnit. Musí mít dost GHB skladem.

On tam píše v té komunikaci, – že mu vybouchl jeho stálý dealer – OREST jistě – a už zítra má – kde koupit – nebo nyní 1,2 km. 

Samotné GHB jemu, – jako intravenoznímu uživateli nepůsobí – aby byl ve stavu nebezpečného devianta Inkubátora – zvednutí sebevědomí v potřebě závislosti je jasná taky samozřejmě – ON ale potřebuje obě látky dohromady, aby si užil sex, tak já má nastaveno ve svém mozku. Já tam vidím – ale vy ne zatím. Dobře mě poslechněte, pokud nechcete jít do Pekla. 

BUSTED – vodítko 1.

Věk cca 32 let

– v tomto věku je hodně inkubátorů v současnosti aktivních – 28 – 35 nejvíc, protože tak dlouho fungují tito dealeři, co tady o nich píši.

Mě zajímají pouze dealeři chemsex – kvůli zastavení šíření HIV v ČR, – občanky v Ostravě mě nezajímají. Kdo nekrade, – ať funguje.

Nicméně tito kvůli následku v HIV šíření dalších uživatelů – jejich i nově vzniklých – a nákladech pro pojišťovny 50 mil Kč za léčbu jednoho, – pokud se nakazí ve 20 letech než v 70 zemře –  tyto akceptovat nemůžete. 

Středoškolák.

Vysloveně Ariský blonďatý typ – 2. vodítko

Původně pracoval, jako letuška v Praze, při Koronaviru nelítal samozřejmě a – z občasné – propadl do – denní inravenózní – závislosti na pervitinu – dle jeho sexuálních aktivit na síti, co sleduji časy přihlášení a rozsah  – je každých do 60 min ONLINE připojený – si vybírat zprávy k sexu nebo možná k prodeji – určitě najdete náznaky typické ve všech komunikací dealerů. V noci do 02 hod každý den třeba se opakovaně připojuje.

Jsem si jistý, že kromě pervitinu, prodává maloobchodně i GHB. Nebezpečí pro mozek – je horší na vznik závislosti a deviace na Inkubatora – víte už také – pro toho, kdo se s tím setká na sex – a začne to takto kombinovat většinou okolo 20 let věku – se jím to dostává nejdřív,-  ale existují vyjímky, už jste reálně sama šetřila, že začínají i v 15.

Sleduji ho už 2 roky a mám spoustu důkazů k jeho závislosti intravenozní a závislosti na GHB současné v jednu chvíli – co to dělá – v kombinaci už sem popisoval – úmyslné šíření HIV v tom následku pro mozek pro všechny stejně – více se nebudu tady opakovat nyní, – četla jste to jinde soudím, – tady o tom budu psát později, – až po moderní pedofílií v pořádí, – jako jejím následku.

Před rokem kupoval ve velkém u Oresta – nyní u 1,2. Nedokážu si představit – vzhledem k velké závislosti, co se nyní u něj zvětšila, jak až může být nebezpečný, v kolika už sem ho nalezl (nikoliv profilech – ale IDENTITACH celých na Amaterech za poslední 2 roky), a proto upozorňuji na něj nyní – a tento článek budu doplňovat postupně, tak si to hlídejte, co sdělím – zadarmo – vlastně za nebe – taky tam chcete? 

Fetish – vodítko 3.

Tento provozovatel chemsex – je inkubátor.

Více o této psychiatrické deviaci – osobní zpověď 3 letého pacienta chemsex. 

Zdržuje se v OVE na různých místech min 2, – a už je tak chytrý, že láká na sex pouze k sobě, po pár setkání ONLINE se mnou – a varování, co dostal, ale on je opravdu v obrovské závislosti – a sám není schopen si pomoci, protože navíc je závislý na tom prodeji – má dost stálých klientů. Kdyby přestal prodávat, tak ho vyhodí z bytu – a ztratí zdroj obživy. Podle jeho atraktivity a zkušeností a inteligence – je vysoce inteligentní – může dle mého vydělávat na chemsex tak 70 – 100 K měsíčně v jeho současném rozsahu. Dost toho spotřebuje, ale pro sebe. Nyní prodává už velkoobchodně vím – po celé SM jezdí.Byt strohé vybavení je vidět na nějakých videí na Amaterech, – kupte si přístup také – a dívejte se mu do tváře přitom – a do očí. Hurá, Kreditky se sypou 🙂 

Tajemný – exklusivní – vodítko 4.

(nyní už je schopný podat pervitin i mladistvému, aby si s ním mohl užít pro svoji rozkoš – už dospěl tak daleko, že nyní toho je schopný, a udělá to, když k sobě dostane nějakého mladého do toho bytu –

nedej Bože nezletilého – víte, že je jich na Iboys pořád dost – jste rodiče – ne?

Klikněte pro přesměrování na VIDEO

Jistě byste nechtěli,

aby Vaše dítě

(a co ty 13 leté děti na Iboys, co si založily profil – prostě to tak chodí dnes –  co tam jsou – a jejich Matky nemohou konat – jako Vy),

pro svou rozkoš svého zadku – chvilkového – naučil třeba někdo intravenozně požívat – už v 15 letech pervitin, –

a třeba v kombinacvi s GHB ještě k tomu),

ještě jednou – GHB samotné, když někde bere na sex, má horší následek na city člověka ztrátu, – než když člověk užívá jen pervitin – pokud to ale někdo začne kombinovat – a nedej Bože se do toho ještě střílí – je to prostě jen mrdající opička pak už. Ale nebezpečná – a možná infekční – zvířata jsou nevyzpytatelná přece – a opice zvášť

Toto ho nasere, – že ho přirovnávám k opici a rozpohybuje ještě více – ke komunikaci různě – sem zapomněl napsat. Když se podíváte na Amatery zaplaceně – nevypadá, tak – copak? 

Tento text tu má poslední rok někde na seznamce nějaké – Toto už je magor v hlavě – garantuji – takto napsané –  .u me . – jednoznačně má strach, aby ho nikde nikdo nenatočil, což dělá On v bytě Vám – sem si jistý 100 % – skrytě – a může to umísťovat i na nějaké PLACENÉ zahraniční servery – nejen na ty Amatery (tam se sypou kreditky) – Můžete být hvězda v Americe třeba – a ani o tom nemusíte vědět.

On to dělá stejně jako ONDYS v modelu, proto ho tak dlouho nikdo nechytnul v té Praze – z  domova  + nově jezdí VO SM kraj dokonce – si myslím nebo dělat chemsex – pokud ty lidi vysloveně dlouhodobě nezná třeba na akci. Pokud nepracuje (nezvládne to, pokud se střelí 3 x do týdne), když dělá aktivně chemsex viz shora formulace textu rok takto dodnes – a sobeckého FLIPFLOP, – „aby ho také někdo omrdal si zajistil na tom, až se nastřelí, jako Inkubátor“ – a dost bere sám, – kde by jinak – na to bral peníze, – než z příspěvků těch Klientů – nebo – když si pak k němu již přijdou do bytu nakoupit – stálí zákazníci – nebo druhotní dealeři dalších bytů – si myslím. Hodně se schoval teď po mé zkoušce viz níže datum – než mě zablokoval, – zda bude lhat – či ne – lže,-  jak – když tiskne, – počítejte s tím dopředu, – že nic nedozná.

Když má podobný pachatel schizofrenii v sobě, že ho sleduje Policie, – zblázní se nakonec. A to je můj trest nad Vás tímto článkem, který budu dlouhodobě doplňovat tak, – aby na mě nemohl podat, ani – popel – nic zatím nevede – k žádné určitelné osobě. 

Oba tito devianti jsou –  Inkubátoři –  z pervitinu – a GHB  –  a oba jezdí na tyto akce níže: 

Kde je podobný klub v ĆR? Klikněte na foto. 

 

Určite tam bude i komunikace s Orestem jednoduše dohledatelná a se spousty zákazníků nejen v SM kraji.

Nesmaže to ve skriptu víte, že kdyby to tvrdili Provideři (Amateri , ale i Iboys musíte), protože on je vysoce přínosný uživatel pro ně, protože dělá hodně PLACENE videa (myslím, že má doma skryté kamery a dává scény chemsex na placené servery i v zahraničí např bez vědomí těch lidí, je možné u něj, podle toho, jak je chytrý) – uvidíte je i uslyšíte ho – tak i kdyby to smazal, – protože potom pouze tento článek ho může omezit určitě do budoucnosti, pokud Vy selžete nyní tedy by se stalo – tento starý skript je na urovni, kdy se 8. PT vysoce kvalifikovaná v této problematice vyjádřila, že by to měl mít uložené i po smazaní uživatelem v administraci – a Vy musíte být na Provozovatele tvrdá tedy.

Pamatujete, jak jsme se v našem prvním společném případě – učili přibrat soudního znalce na IT, – aby Vám kontroloval, – zda je pravda, – co Vám v odpovědi, – Provedeři Amaterů a Iboys sdělují o svých skriptech – a jejich možnostech uchovávání osobních a zvláštních údajů, – které by Vám ale měli vydat správně. Přibat znalce – a nechat ho vyhodnotit, zda odpověděli pravdu – je to důležité, abyste si byli jistí, jak to funguje, co všechno, a jak dlouho to ukládá, jestli opravdu od počátku vzniku profilu a i po smazání v administraci.  

Nabušený sportovec nejen ze cvičení –  vodítko 5. 

Příslušnost – (pokud ji nemáte NOVÉ už z titulu schopnosti vytěžování schránek – dočasně ideálně pro celou ČR zatím – stačí 1 Vaše plně kvalifikované nyní pracoviště, – jak jsem Vás to naučil na sobě) – si můžete příp. i odůvodnit tím, že tento člověk dodává na chemsex těm 2 dealerům, co sem něco o nich posílal na OOP mám za to, a už se z důvodu své bezpečnosti – k nim – nebudu více opakovat prosím.

Toto jsou 3 mateřská – spolupracující místa, vyběhli mi všichni jednou vedle sebe 6 lidí celkem podle vzdálenosti GPS GRINDR na jeden víkend v Opavě před 2 roky, všichni ode mě zázračně 1,2 km, což je jejich byt – co si udělali 1. chemsex akci na 2 dny

–  a navázali obchodní spolupráci na 3 místech –

Bohumín – Ostrava – Opava – Velkoobchod – a nákupčí u vařičů je – Orest

– a dodavatel i nově v Ostravě velkého rozsahu na chemsex

– „1,2“ km –  (NEW TOP CHEMSEX DEALER OVA)

Připravujeme virální MEGA sdílení těchto prevencí na Facebooku. 

Dnes se používají inzulínky 

Buchtičky na břiše vypálené z pervitinu střílení – vodítko 6

„CH-grupače“

GRUPPEN SEX – na pervitinu a GHB

 myslel správně, ačkoliv píše kvůli adminům schválně, – jakoby – v chybě

28.3.2023

toto má nově na seznamce

maximální prožitek – intravenozní podání

intenzivní zájezd – vystříky do sebe

vášnivá líbačka, –  je to, co všichni chtějí na PIKU, se líbat bez upřimného vztahu, – kterého nejsou schopní 

CH. – jednoznačně hledá nové odběratele na prodej pervitinu u něj v bytě – viz text i shora

FLIPFLOP – nastřelí se – a omrdáme se navzájem, – aby i mě někdo NOVÝ omrdal – si zajistil – v tom stavu Inkubátora – současně ale ukáže slast obou stavů v intravenózním podání – já se bojím, že On z mladých dělá pro svoje potěšení – je víc na mladé aktivní – intravenózní uživatele – že On je rovnou učí na střel – a ne do nosu – za jak dlouho z nich udělá inkubátory, jako byl Maty? Do 4 měsíců inravenozního podání, říkám – já. ´Nebezpečnost navíc prostituce na chem – jako nedetekovaný – viz

Oba z Poruby, že? I jeho – měl doma – a tento prostitut u něj nakupuje? 

playOVA – hrátky v OVA na CHEM – zkus něco nového – vyhledávání nových zákazníků na prodej pervitinu u něj v bytě – viz text i shora

Doplnění:

NIKO – mluvil před 2 lety, že zná Zlatka už 6 let, kdy byl do něho zamilovaný.

NIKO hrozně básnil o tom, jak se spolu už tenkrát střelili na víkend – a jak si báječně užili sex.

Pokud se občasně střílí 6 let už a silně až poslední 2 roky, co nepracuje – nemá city – takže mu není líto těch děcek, co mám ty zkušenosti já osobně – víte dobře jaké a kolik a jaké následky díky Matymu – a díky tomu – i Vy přeneseně.

23.5.2023

U uchylů se předpokládá, že by mohli mít zájem o pervitin, ne? 

Tento nápis zde má asi už měsíc stále stejný.

FLIPFLOP PLAY OVAvymrdáme se sobecky navzájem a pohrajeme si na pervitinu a GHB v Ostravě. 

CH. jednoznačné pro každý den, protože to nikdy nestáhne za 2 měsíce – jelikož je dealer – On může CHEMSOVAT každý den. 

Dojede kamkoliv – aby získal nového klienta a prodal min 1 gram až 2, – aby se mu to vyplatilo.

Transsexuál – ano, už mám zkušenost, že v Porubě se nastřelený obléká, jako dívčina s parukou a hledá někoho, kdo ho půjde osouložit do místního parku – bude tam mít připravenou skrytou kameru on v paruce a Vy s viditelným FACE obličejem? To chcete být hvězda na pornhub? 

Svalovec ano – vysekaný z pervitinu střílení

Twink – je na mladší pasivní

Starší – když ho souloží, ale i ti mladší rád drží

Sub i Dom – na pervitinu jste čímkoliv

10.4.2023

mi někdo vyhrožuje ne email: 

neotvírám to,

protože to může obsahovat – i soubory na vzdálené sledování počítače, – nebo jakéhokoliv – Trojského koně. 

12.6.2023 – každý den –  CH dostupné 

Vidíte, kolik jich tam je za tím výřezem dle GDPR povinném zezadu na té fotce vpravo? – 3 souložící a Pikový Zlatko je ten v černé čepici. 

TAKTO MÍ PÍŠOU KAMARÁDI 7.7.2023 – TOHO PÁNA Z ČLÁNKU – KLIKNUTÍM NA TENTO – VARUJÍCÍ BANNER

– ze seznamky, –  kam chodí možná i Vaše 14 leté DĚTI – myšleno mladí – GAY kluci – JEŠTĚ DNES. 

QR ke stažení A VYLEPENÍ KAMKOLIV:

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.