Slider

2 x VIDEO: Rómští prostituti nejvíce šíří, – jako neléčení – HIV virus – mezi zákazníky – TEST ze dne 18.6.2022 z centra Ostravy – jak rychle si seženete nakažení ONLINE?

Jsem u partnera v Ostravě nedaleko Stodolní v jednom bytě. On je ráno v práci. Já se dívám na aplikaci GRINDR.com, kdo je kolem mě CHEMSEX – uživatel nebo dealer – nebo prostitut. Narazím na (pseudonymizace – jmenuje se jinak) Tadeáše a otipoval jsem ho správně – velice rychle se nechá sbalit s nabídkou zaplacení 3 tis Kč – že dojde do bytu, kde se nacházím podle GPS zaměření, co sem mu poslal. Nakonec skutečně došel za hodinu od počátku komunikace. Všimněte si – říká, jako prostitut, – že ho nejvíce vzrušuje stříkání do zadku bez kondomu, a přiznává – že všichni zákazníci to skoro chtějí – si nechat od něj nastříkat do zadku – a on jim to skutečně dělá – je to profík a upozorňuje, že bude do 2 minut, on skutečně bude – chce za hodně peněz málo muziky. 

Jeho nebezpečí může být, že už večer někoho šukal za peníze a ten někdo měl v sobě virus syfilisu – on si to vzal z penisu mikroskopickou prasklinou pokud se jen třeba naslinil – krví  – a již za 3 hodiny, tedy v těch 7 hod. ráno – je On sám infekční – syfilis inkubační doba do tělních tekutin 3 hod. od nákazy – a jste sami infekční … takže ráno nakazí mě … a pokud by byl HIV, jakože u prostituta to opravdu hrozí – tak i s 0 náloží HIV, pokud by se léčil – by se to HIV mohlo svést na viru syfilisu, jako jeho nosiči – a nakazil by Vás nejen syflem tedy, – ale i HIV cca na nějaké procento možná určitě  

z pohledu Trestního zákoníku,

je to těžké ublížení na zdraví mnohonásobné v trestní sazbě 5 – 12 let, pokud by to SZ takto protlačil k Soudu – poškozeným nejste jenom Vy – ale i pojišťovna Vaše zdravotní, protože za Vás bude platit Vaši léčbu v několika milionech do konce života – léčba HIV od věku 20 let – 70 let stojí dnes cca 50 mil Kč – jeden člověk, co se nakazí ve 20 letech a v 70 letech umře prý na jinou nemoc, jim tvrdí na Bulovce doktoři, že se nemusí bát HIV, že jedna tabletka – a je to, jako PreP – a můžete si šukat bez kondomu 5 x týdně – s pokaždé jiným – a nepoužívat kondom, protože máte nejenom drahé prášky na HIV, jako Prep, který taky musíte brát jednou denně – ale i lepší léčbu do konce života ve státních nemocnicích. Tam z nich mají obrovské peníze. Bulovka v Praze nyní při těch 4000 registrovaných tam – je prý – Továrna na peníze – potichu mezi sebou říkají tamní lékaři údajně. Všichni doktoři mají naučenou básničku na 30 min, kterou říkají všem stejnou o jejich zdravotním stavu – přesně 30 minut. Jedinou výjimkou je profesor Machala, který vyhodnocuje Váš stav podle Vašeho aktuálního krevního rozboru. Nechtějte vědět, kolik pak za tyto úkony účtují pojišťovnám Vaše platby za toto ošetření a za Vaše léky – lehké stádia – 70% ze současných detekovaných – jednokombinace – léčba 75 tis Kč na 3 měsíce – horší stádia nebo AIDS – cca 270 tis Kč čtvrtletně – za trojkombinace drahých léků. 

Klikněte pro přesměrování na VIDEO

Bezpečnost vás ostatních má vyšší zájem, protože – on se asi často bude prodávat i v té Praze, – kde těch pohlavních nemocí bude více – i třeba tříselné chlamýdie – to je chuťovka, – na kterou můžete umřít na otravu krve do 45 dní od nákazy – to nikdy nechcete prožít věřte tomu, když Vás doktoři na Bulovce řežou v tříslech zaživa bez umrtvení, abyste už nikdy nešukal s HIV bez kondomu jste si dobře zapamatoval – takže následně zveřejňuji na svoji právní odpovědnost sro tuto komunikaci – abyste s ním hlavně nikdo nešukali nikdy – profesionální prostitut, který se prodává možná – i jako detekovaný neléčený HIV – dále ostatním – pokud do Vás stříkne ejakulát, jak nabízí – do 14 dní – a poté po 2 měsících zaznamenáte takové příznaky, že velice rychle pochopíte

že trestný čin – těžkého ublížení na zdraví v pokusu – spáchal i on na Vás

dokonání bude

až výsledky laboratorních testů potvrdí,

že Vás nakazil tedy pouze HIV – nebo Syfilis – nebo Syfl i s HIV dohromady třeba dokonce.. 

Pokud to budou jen Chlamýdie, můžete si blahořečit..

Placená reklama subjektu, kterým není provozovatel webu –  1. legální eshop chemickými ošetřujícími přípravky na ocel a kůži – Probíhající kontroly a předžalobní výzvy – začala Válka těch prodejců POPPERS, – kteří je prokazatelně v tomto článku nabízí,-  i jako – „TO NESMÍM ŘÍCT V ČR ANI VYSLOVIT“  –  jsou VIDEA v tomto pravdivém článku – o nebezpečných prodejích POPPERS v ČR, které Vám rozhodně nedoporučujeme poslechnout, jak tyto látky zneužívat: 

– ZDE – ČTĚTE O VÁLCE PRODEJCŮ POPPERS 2023

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.