Slider

8 x VIDEO: RECENZE: KLUB TUNEL Ostrava – jaké to tam bylo – a jaký mám na něj názor? Aktualizováno 28.7.2023

Fronta do HIV BIOHAZARDMEN – LAB.orathory – v Berlíně, kde spolu souloží naráz až 500 HIV z celé Evropy.

„Jednička“ – tam jezdí s kamarády také často. 

Osobně mi „jednička“ řekla do očí, – že v ČR se už nevyplatí SOULOŽIT, – že to je o hubu bez gumy, – on pořád v možném syfilis, – takže proto jezdí do podobného klubu níže – ještě 2023. 

Že toto Peklo opravdu existuje – dokáže Vaše návštěva tohoto webu, – když kliknete na foto shora – ale reklamu mu neděláme ani omylem – nahoře vidíte systém objednávání ONLINE i pro Ćernochy, Araby, atd,

oni jsou tam všichni dohromady nahatí

– stejně, jako povinně na těch JUNG party níže v Tunelu každý měsíc mladí NAKED – NEBO viz text „jen v tričku max

– absolutně nechápu, proč by jim Stát měl platit léčbu, – když se zde dobrovolně mutují ve virových náložích HIV dobrovolně léčení – neléčení

– a tím se dostávají do infekčních hodnot i ti léčení dočasně – a jejich léčba i na druhotné nemoci pak – syfilis, chlamídie, žloutenka B, C, atd, – je potom nákladnější

– i pro zdravotní pojišťovny, – které hradí jejich léčbu proto, – že oni si chtěly, – jako opičky – na chems – zasouložit V GRUPU někde v klubu třeba – podobném těmto. 

KDO TO JE?

KLIKNI NA FOTO

– a „jednička“ se prý nastřelí na záchodě

– tam musíte přijít střízliví prý, jinak Vás nepustí dovnitř říkal sám

a On se tedy pak nastřelí, vleze si do podobného slingu, – jako mají v Tunel Clubu,

– a zaváže si oči šátkem, – aby nevěděl, kdo ho souloží

a v tom stavu si užívá masochismu na pervitinu,

–  jak se na něm mladém střídají všichni tito Hřebci

– i v infekčních neléčených HIV náložích i se syfilisem možná v akutním stádiu,

– jak jim slangově říká,

– když se tímto chlubí mezi kamarády – nádražáky,

– jich je tam podobných více,-  co tam s ním jezdí, – říkal u tohoto zaměstnavatele

více info bude zde

Video k chemsex problematice obecně – Youtube – ve videu uvidíte – jak to funguje v podobném SEX klubu třeba v Anglii, a kdyby do Tunelu chodili kluci, dopadlo by to v ČR v Ostravě – pak úplně stejně. A to nechceme že? Konkurenřní klub Factory v Praze:

Největší současná prodejna GHB v Praze – a v bytě majitel prodává pervitin jsem hlásil – již na Policii 2021

29.3.2023 pusto – prázdno – před klubem TUNEL – tam se fronty nekonají viz shora VIDEO. 

V době Coronaviru jsem byl solidární a poslal mu 100 Kč na účet DAREM – screeny web Tunel Club – a foto a VIDEO – klubu vlastní – ze dne 29.3.2023

Pokud mám srovnat Club Tunel s kluby v Praze, jako je Factory nebo bývalý Alcatraz – mohu říci, že je nejhorší se všech clubů FETISH v ČR, které jsou stále otevřené.

Majitel je obézní pán, který je navíc celkem na hodně mladé kluky sám o sobě tvrdí, takže je pořád zasmušilý, protože tam nikdo mladý není.

Vůbec se nedá srovnat s Clubem Beton, který již ukončil svoji činnost před 3 roky.

Interiér klubu není špatný – zázemí je celkem stylové – vybavení na 80 % odpovídá podobným fetish klubům, ale problém je, že tam skoro nikdo nechodí.

Přes týden tam nikdo není, maximálně 2 – 3 lidé tam zabloudí, ale když se majitele před vstupem zeptáte, kolik má návštěvníků – vždy Vám odpoví neurčitě, protože nechce přijít o 170 Kč vlezného. Což je opravdu hodně za to, že tam nakonec budete sedět sami na baru nebo na Vás bude dotírat stařík nad 60 let.

V pátek a v sobotu bývají striktní NAKED párty – tzn., že se při vstupu musíte svléct donaha a buď s kuklou nebo bez kukly – to je na Vás. Majitel sám chodí ve spodním prádle a tričku, aby nebyly vidět jeho bicepsy na břiše obrovské velikosti.

V tu dobu tam je okolo 20 lidí – ale upozorňuji, že se jedná o stálé klienty, kteří se mezi sebou znají už dlouho a sami mezi sebou nic nemají – pouze nadrženě chodí od ničeho k ničemu a honí si to, co jim už dávno nestojí – mezi nohama – věkový průměr těchto lidí je od 40 +.

Občasně tam zabrousí i mladší kluci, ale to je nárazové a nedá se s tím počítat dopředu.

Jste možná třeba – i neléčený HIV z Polska, – ve vysoké infekční náloži viru 

–  co se potřebuje „vy-ventilovat“ – do análu mladého nadrženého Čecha

na místních swingers párty pod 40 let – konanými každý měsíc – pro „děti?“

„Raději si pujč – kuklu u vstupu, – abys nebyl poznán,“

– tento zážitek, ale stojí 170 Kč vlezného – a 100 Kč povinné konzumace, protože nevíme tedy,

– zda jsi člen – neoficiálního SPOLKU  – oficiálních pacientů – zdejší HIV kliniky FN v Ostravě.

Sex se odehrává buď v kabinkách nebo v zadní části se společnou postelí. Jednou sem se tam byl podívat – kabinky jsou malé, takže soulož maximálně na stojáka a v kleče na 4 nebo – ve stoje – určitě si nelehnete vzhledem k velikosti lavicí v nich – vzadu potom ve společné místnosti byla nějaká soulož starších pardálů, a kolem nich asi 10 masturbujících chlapů, kteří si navzájem přitom sahali na přirození – pokud Vám to stačí k sexuálnímu uspokojení – můžete se v pátek či sobotu přidat.

Občerstvení – vůbec žádné, kromě 1 druhu tyčinek – a arašídů se ani nezkoušejte obsluhy zeptat – prý na to nemá peníze – Cola v plechu 0,3 stojí 45 Kč a pivo taky tak nějak – celkem předražený podnik na to, jakou nabízí úroveň služeb.

Majitel jeden den v týdnu u vchodu nabízí KAMAGRU ORAL JELLY – ochucený sáček za 90 Kč – což je celkem dobrá cena (3 x sem si u něj dříve koupil se přiznávám – na Aukru stojí 200 Kč) a nebo na baru POPPERS – chemický čistič na kožené slingy – má tam obyčejné EU verze slabé – za 300 Kč a nic KVALITNĚJŠÍHO zde – nečekejte.

Nemohu říci, že by se v tomto klubu prodávalo GHB nebo pervitin, jako v pražských klubech Factory a Alcatraz o níchž připravuji exklusivní reportáž jako o MEGA prodejcích OPL v GAY podnicích.

Celkem jsem zde byl asi 3 x za 2 roky a nikdy se mi nestalo, že bych zde narazil na sfetované účastníky zájezdu, jako v těchto pražských klubech.

Mrdající opičky zde tedy nečekejte.

Co sem, ale viděl byl BAREBACK – tedy styk bez kondomů veřejně zde se odehrávající – a tedy pravděpodobně s aktéry HIV, kdy samozřejmě v podobných klubech si nikdo nic nesděluje před stykem a bere se to tam automaticky, jak mi řekla „jednička, o níž rovněž bude exklusivní reportáž.

Jistota zápichu – 20 % pokud to budete riskovat a přijdete sem.

Jistota zaražení do Vašeho análu – 0 – všechno zde jsou pasivky doufající, že je někdo možná i osouloží.

Pokud budete nový v tomto klubu, počítejte s tím, že všichni stálí hosté se na Vás vrhnou a budou Vás pronásledovat, – kam se pohnete.

Sling ano – a kolem dostatek laviček – aby ti, co nejsou ve slingu – se mohli ukájet nad tím, jak Vy z někoho z nich souložíte.

Soukromí – pouze v kabinkách na stojáka – jinak dostatek světla, aby bylo vidět do obličeje – kdo – s kým souloží.

Majitel často pod falešnými inzeráty na aplikaci GRINDR nebo AMATERI láká, jako zajímavý profil, že jde do Tunelu, abyste si tam s ním přišli užít – říkám, je to tlustý majitel, který je navíc je na mladé kluky se o něm obecně ví – s tím si moc zábavy neužijete – a když tam dorazíte – žádný krasavec z těch seznamek tam nebude.

foto banka – Dárek pro milého Pana K. – mládí je krásné, ale hloupé a rádo se chlubí  – kde bylo, co dělalo, s kým, atd – souhlas se zveřejněním biometrického údaje hlasu – byl poskytnut dotčeným – osobně. 

Kolik říkal, že mu je roků?

Co myslíte, – byl do té doby už někdy – třeba i v Tunelu?

Pracoval tam třeba někdy na Dohodu o provedení práce – a čistil kabinky od kondomů – a ubrousků se spermaty?

Klikněte pro přesměrování na VIDEO

O kom se tam mluví?

NIKO – chodí do klubu Tunel také často mi říkal osobně

– takže pokud se s ním chcete seznámit – doporučuji si tam  zajít.

Pokud by nebyl v Tunelu, – říkal ten okradený od NIKA shora, – že s ním v těch 16 letech často také sedí NIKO na baru v RIU tenkrát ještě, – když tam chodili prý před 3 roky.

Pan majitel RIA jistě potvrdí, – že NIKO byl dříve u něho častý host v klubu. 

Pravidelný uživatel látky shora a návštěvník klubu Tunel

(sám uvedl, že tam chodí na akce – na swingers party prý do slingu chodí držet mladým – ještě  – zdravým, – že si před tím vždy dá čáru, aby si to užil)

– klikněte na jeho fotku, pokud chcete vědět více. 

Ještě do nedávna majitel na návod jednoho 25 letého pedofila mi sám o sobě říkal

– dělal od rána JUNG párty se vstupným za 90 Kč

– myslím, že tam byl ale vždy sám, a proto od podobných akcí upustil.

Je všeobecně známo, že pokud tam příjde kluk do 23 let dvoří se mu a snaží se být vtipný

– realita je ale taková, že neustále projíždí seznamky typu amateri a loví zajíčky.  V poslední době ale zase dělá swingers party do 40 let s objednávkou na email

Chcete takovou KERKU? Volné místo na pronájem s přesměrováním do Vašeho Studia – klikněte na FOTO shora pro přesměrování.

– asi si  neuvědomuje, – že jemu už je hodně přes 50 let, a jak vypadá – a nechápu, – co tam chce – mezi těmi mladými sportovními běhat On polonahý – a co jim chce nabídnout – zda taky tu Kamagru za 90 Kč, (aby měli asi pevnou erekci – otázka na co – tam?) – co 3 x už prodal –  mě – v minulosti posledních 3 let, – co tam chodím – na inspekci? 

2023

Byl sem se tam podívat, než mi majitel sdělil, že mě za tento článek oznámí na Policii – a vyhodil mě z podniku, ačkoliv jsem mu zaplatil již na baru tu předraženou kolu – to, že jsem o jeho klubu napsal negativní recenzi – mu napráskal majitel ze zkrachovalého GAY klubu RIO u Stodolní, kam Gayové přestali chodit už před 3 roky, co z toho udělal prý – kuřárnu vodních dýmek – jenže toho je všude plno – a na ty nikdo taky nechodí – zjevně – když sedí na tom baru – taky pořád sám, kdykoliv sem tam v poslední době přišel. Tyto 2 GAY kluby prostě neletí v Ostravě – ani RIO, ani Tunel – narváno je pouze v IKARUS na Nádražní – 4 min od Stodolní – skoro každý den – všechny věkové ročníky  – a legrace a pohoda tam. Ikarus doporučuji. 

Tu jednu středu tam byli 4 starší kluci v tom Tunelu – a ten druhý sem zahlédl pouze 3 – než mě tedy vyhodil, abych prý nemohl psát, – že nemá tyčinky ani arašídy. „Tak nějak jste to říkal“ – ne? 🙂 

„My jsem SEX klub“ –  křičí do tmy Majitel – „kde, jste, pojďte mrdat,“ – ale neuvědomuje si nějak, – že v té Tmě – nikdo není – a už nikdy nebude ani do budoucna – kdo je rozumný. 

15.3.2023 VYHRŮŽKA ZA TENTO ČLÁNEK

Můj závěr?

Nedoporučuji.

Zbytečně vyhodíte 170 Kč, nikdo Vás tam pořádně nezaujme, určitě se nevystříkáte

a nakonec odejdete o 400 Kč chudší celkem –  za 3 piva a vlezné, – co tam budete čekat, že někdo zajímavý přijde – a on nepřijde.

Nic se nezměnilo, – nikdo tam nechodí – a vy klidně tam běžte – pokud chcete utrácet za nic – platí pro Tunel i RIO, – prý je svoboda slova – vzkázal mi majitel Ria na své bonzování – bývalého zaměstnance klubu ESCAPE v Praze – mám za to, – že pro ně pracoval v ero-byznysu nejdříve.

Majitel RIA – a provozní ESCAPE – Lukáš Rejmon byli dobrými obchodními partnery, – a Rejmon často úváděl GAY večery v RIU – možná s cílem získat nové prostituty ze SM kraje tenkrát ještě pro ESCAPE

Klub RIO zjevně spolupracuje s klubem Tunel – mi osobně do očí řekl majitel klubu Tunel 

HIV TESTY

Myslím si, že anonymní je to pouze do té doby, – pokud je výsledek negativní. Pokud vyjdete pozitivní – a test dělají odborní pracovníci – tak Vás mají ze zákona povinnost – detekovat – a odeslat k lékaři – a hlasit na Hygienu.

Logicky není možné – aby Vás nechali – v jisté HIV infekční náloži – nadále chodit do podobných klubů to roznášet, – to jistě chápete i Vy.

HIV se roznáší i ústy přes syfl vředy v tlamě, atd., – nejen nechráněným stykem BAREBACK

Pozor nově se dělají HIV testy i v klubu TUNEL,

– takže pokud chcete být profláklí, – kde jste se možná nakazili – rovnou se jim tam detekujte v klubu – ať se to dozví do 15 minut – celá Ostrava. 🙂

Místní drbna se o to postará spolehlivě – kdo to je?? 

Kdysi byl tak krásný – dnes je z něj TROSKA – Pikový Zlatko – čtetě jeho pozoruhodný příběh

Majitel Clubu Tunel v Ostravě a Clubu již zavřeného – Alcatraz v Praze jsou prý kamarádi, – mi řekl majitel clubu Tunel do oči 2023

Subjektivně si myslím, – že takovou hovadinu – může v tom 6. návrhu – uzavření kupní smlouvy – stvořit jen – Imbecil. 

Foto stránky tunelclub.cz

doporučuji osobní návštěvu

– podpořte člověka, který podniká v erotickém byznysu

– buďte solidární, jako já, když sem mu poslal před 3 lety 100 Kč – darem v KORONAVIRU. 

Už bych to nyní neudělal.

Opravdu.

Dlouhodobý alkohol hodně degraduje osobnost člověka, – co jsem tam – byl naposled, – a teď – po 3 letech.

Zpracoval: místní policejní udavačschizofrenní Burek

Ilustrativní foto – vlastní

– provozujeme – i další viralní web – zaměřený na Ostravu a Stodolní ulici.

– chcete si koupit zvýhodněnou reklamu na něm na 2 roky rovnou v celku – výhodněji najednou – než s platbou po měsíci? 

Máme 9 let praxe ve speciálním virálním marketingu

– a přivedeme Vám tisíce –  nových Klientů či Zákazníků.

Naše reference. 

Vizitka PDF ke stáhnutí zdarma – vytiskneš, – dáš do chodby na nástěnku – a preventivně pomůžeš – ani nevíš, – jak.

Pán Buh Ti to oplatí, protože nechce šíření HIV na OPL pro rozkoš jejich sobeckých zadků – ke škode zdravotní pojišťovny, – až 50 mil za celý jejich život léčení za HIV třeba 60 let,-  pokud se nakazí už v 15 někteří přes –  Iboys.cz 

Peníze za jejich léčení se mohou dát třeba na děti s leukemii, ne? 

Vizitka-ChemSex

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.